
Фільтр повітряний BMW 3 (G20/G80/G28) 18- B47/B57, HENGST FILTER E1777L
820,63 ₴
- Готово до відправки
- Код: E1777L
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний BMW 3 (G20/G80/G28) 18- B47/B57, HENGST FILTER E1777L.
В наявності. Доставка по Україні.
Підходить для автомобілів:
| Марка | Модель | Двигун | Роки |
|---|---|---|---|
| BMW | 3 (G20) | 316 d 122 л.с. (2020-н.в.) | 2020–н.в. |
| BMW | 3 (G20) | 318 d 136 л.с. (2019-н.в.) | 2019–н.в. |
| BMW | 3 (G20) | 318 d 150 л.с. (2019-н.в.) | 2019–н.в. |
| BMW | 3 (G20) | 318 d Mild-Hybrid 136 л.с. (2020-н.в.) | 2020–н.в. |
| BMW | 3 (G20) | 320 d 163 л.с. (2018-н.в.) | 2018–н.в. |
| BMW | 3 (G20) | 320 d 190 л.с. (2018-н.в.) | 2018–н.в. |
| BMW | 3 (G20) | 320 d Mild-Hybrid 190 л.с. (2020-н.в.) | 2020–н.в. |
| BMW | 3 (G20) | 320 d Mild-Hybrid xDrive 190 л.с. (2020-н.в.) | 2020–н.в. |
| BMW | 3 (G20) | 320 d xDrive 190 л.с. (2018-н.в.) | 2018–н.в. |
| BMW | 3 (G20) | 320 d xDrive 163 л.с. (2018-2020) | 2018–2020 |
| BMW | 4 купе (G22, G82) | 420 d Mild-Hybrid 190 л.с. (2020-н.в.) | 2020–н.в. |
| BMW | 4 купе (G22, G82) | 420 d Mild-Hybrid xDrive 190 л.с. (2020-н.в.) | 2020–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1777L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 13 71 8 580 429, 1500714, 153071762614, 173461, 312 321 0046, A2706, A3048, ADBP220040, AP 026/6, AR1706PMS, BFA2672, CA12643, EAF1047, EAF3743.10, F 026 400 692, F255401, FA2396, LVFA1706, LX 3985/2, LX 3985/2, PA7928, WA9966, WG2217491, WG2229402 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 276 мм |
| Ширина | 233 мм |
| Висота | 47 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота [мм] | 47 |
| Довжина [мм] | 276 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 233 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 820,63 ₴




