
Фільтр повітряний Hyundai H350 2.5 CRDi 15-, HENGST FILTER E1443L
719,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: E1443L
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Hyundai H350 2.5 CRDi 15-, HENGST FILTER E1443L.
В наявності. Доставка по Україні.
Підходить для автомобілів:
| Марка | Модель | Двигун | Роки |
|---|---|---|---|
| HYUNDAI | H350 c бортовой платформой/ходовая часть | 2.5 CRDI (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| HYUNDAI | H350 автобус | 2.5 CRDI (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| HYUNDAI | H350 фургон | 2.5 CRDI (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1443L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 20-0H-H37, 20H37, 28130-59000, 36HY108, A142145, AG 017, AR1638PMJ, C 26 039, E1443L, EAF1014, F 026 400 587, FA1095, FA593z, FA-H37S, HA-746, HA-746, J1320559, MAF-3H37, MD-8976, N1320559, QFA1012, SB 2435, WG2219006, WG2284719, ADG022164, HA-746 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 263 мм |
| Ширина | 187 мм |
| Висота | 52 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | H350 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 719,10 ₴



