
Фільтр повітряний MB C-class (W204)/E-class (W212)/SLK 1.8 M271 09-16, HENGST FILTER E1015L
706,20 ₴
- В наявності
- Код: E1015L
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний MB C-class (W204)/E-class (W212)/SLK 1.8 M271 09-16
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1015L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 012 321 0015, 02.14.141, 108976, 1500552, 153071760469, 1667447180, 1711415, 18502, 18502, 2133720, 26-1279, 271 094 03 04, 30.A60.00, 3210-LF-PCS-MS, 409 151, 50014284, 60795, 703105101, 8A0458, A 271 094 01 00, A 271 094 03 04, A0466, A1383, A141686 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 314 мм |
| Ширина | 146 мм |
| Висота | 52 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 52 |
| Довжина [мм] | 314 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 146 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 706,20 ₴


