
Фільтр повітряний Mazda CX-3 2.0 Skyactive-G 15-, HENGST FILTER E1583L
561,64 ₴
- В наявності
- Код: E1583L
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Mazda CX-3 2.0 Skyactive-G 15-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1583L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1500641, 153071762529, 1694141180, 184446, 20-03-347, 20347, 50014943, 8A0988, A10353, A-17900, A2531, A2728, A3070, A63755, ADM52268, AP 115/1, AR1677PMJ, BFA2585, C 23 041, CA12088, CAF101217P, DP1110.10.0790, EAF964, ELP9574, F 026 400 667, F257001 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 225 мм |
| Ширина | 212 мм |
| Висота | 40 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота [мм] | 40 |
| Довжина [мм] | 225 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 212 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 561,64 ₴



