
Фільтр повітряний Hyundai Sonata 2.0/CVVT/Hybrid/2.4 15-/Kia Optima 1.7CRDi/2.0/GDI/2.4GDI/MPI 15-, HENGST FILTER E1597L
756,80 ₴
- В наявності
- Код: E1597L
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Hyundai Sonata 2.0/CVVT/Hybrid/2.4 15-/Kia Optima 1.7CRDi/2.0/GDI/2.4GDI/MPI 15-, HENGST FILTER E1597L.
В наявності. Доставка по Україні.
Підходить для автомобілів:
| Марка | Модель | Двигун | Роки |
|---|---|---|---|
| HYUNDAI | SONATA VII (LF) | 2.4 188 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| KIA | OPTIMA (JF) | 1.7 CRDi 141 л.с. (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| KIA | OPTIMA (JF) | 1.7 CRDi 135 л.с. (2016-н.в.) | 2016–н.в. |
| KIA | OPTIMA (JF) | 2.0 GDI Hybrid 205 л.с. (2016-н.в.) | 2016–н.в. |
| KIA | OPTIMA Sportswagon (JF) | 1.7 CRDi 141 л.с. (2016-н.в.) | 2016–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1597L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 28110 D4750, 28113-C1100, 28113-C1100, 28113-C1100AS, 50019050, ADG022153, DP1110.10.0709, J1320345, KA-1559, KA-1559, QFA1045, S28113 C1100, WG1916648, WG2177881, WG2218995, WG2327332, KA-1559, LX 4432, KA-1559, C 28 036, WH 2310, ADG022153, LX 4432 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 279 мм |
| Ширина | 199 мм |
| Висота | 40 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Optima, Sonata |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота [мм] | 40 |
| Довжина [мм] | 279 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 199 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 756,80 ₴



