
Фільтр паливний VW Crafter 2.5TDI 06-13, HENGST FILTER E93KP D177
788,71 ₴
- Готово до відправки
- Код: E93KP D177
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Купуючи запчастини у нас, ви можете бути впевнені, що отримаєте оригінальну продукцію для вашого автомобіля.
Ми розуміємо, наскільки важливо використовувати якісні деталі, щоб забезпечити надійну роботу вашого транспортного засобу та продовжити термін його служби. Тому пропонуємо лише перевірені, оригінальні запчастини, які відповідають найвищим стандартам виробників. Обирайте якість та надійність – обирайте нас!
- Назва деталі - Фільтр паливний VW Crafter 2.5TDI 06-13
- Виробник - HENGST FILTER
- Артикул - E93KP D177
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E93KP D177 |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 07.38.031, 100 323 0028, 101318, 11.15000, 111 648, 1520124, 153071760488, 1682952680, 1720250, 180007010, 21-00486-SX, 26.012.00, 26-0696, 28.0002-4081.2, 2E0 127 159, 2E0 127 177, 30 10 1318, 4999, 4999, 50014122, 63859, 71983, 816X-KF-PCS-MS, 9F0143 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Зовнішній діаметр | 71 мм |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Висота | 133 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Crafter |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота [мм] | 133 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Зовнішній діаметр [мм] | 71 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 788,71 ₴




