
Фільтр повітряний Lexus CT 1.8 10-/NX 2.5 14-/Toyota Auris/Prius 1.8 Hybrid 10-/Rav4 2.5 Hybrid 15-18, HENGST FILTER E1155L
610,29 ₴
- Готово до відправки
- Код: E1155L
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Lexus CT 1.8 10-/NX 2.5 14-/Toyota Auris/Prius 1.8 Hybrid 10-/Rav4 2.5 Hybrid 15-18, HENGST FILTER E1155L.
В наявності. Доставка по Україні.
Підходить для автомобілів:
| Марка | Модель | Двигун | Роки |
|---|---|---|---|
| TOYOTA | RAV 4 IV (ZSA4_, ALA4_) | 2.5 Hybrid (AVA42_) 197 л.с. (2015-2018) | 2015–2018 |
| TOYOTA | RAV 4 IV (ZSA4_, ALA4_) | 2.5 Hybrid 4WD (AVA44, AVA44_) 197 л.с. (2015-2018) | 2015–2018 |
| TOYOTA | AURIS (NRE15_, ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_) | 1.8 Hybrid 99 л.с. (2010-н.в.) | 2010–н.в. |
| TOYOTA | AURIS (NZE18_, ZRE18_) | 1.8 Hybrid 99 л.с. (2012-н.в.) | 2012–н.в. |
| TOYOTA | AURIS TOURING SPORTS (ADE18_, ZWE18_, ZRE18_) | 1.8 Hybrid 99 л.с. (2013-н.в.) | 2013–н.в. |
| TOYOTA | PRIUS ALPHA (ZVW4_) | 1.8 Hybrid 99 л.с. (2011-н.в.) | 2011–н.в. |
| LEXUS | NX (_Z1_) | 300h (AYZ10_) 197 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| LEXUS | NX (_Z1_) | 300h AWD (AYZ15) 197 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| LEXUS | CT (ZWA1_) | 200h (ZWA10_) 136 л.с. (2011-н.в.) | 2011–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1155L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | E1155L |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 222 мм |
| Ширина | 187 мм |
| Висота | 37 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Auris, NX, RAV4, Prius |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота [мм] | 37 |
| Довжина [мм] | 222 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 187 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 610,29 ₴



