
Фільтр повітряний Ford Galaxy/Mondeo/S-Max 1.0-2.0EcoBoost/1.6TDCi/2.0Ecoblue/TDCi/2.5 14-, HENGST FILTER E1302L
633,98 ₴
- Готово до відправки
- Код: E1302L
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Ford Galaxy/Mondeo/S-Max 1.0-2.0EcoBoost/1.6TDCi/2.0Ecoblue/TDCi/2.5 14-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1302L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 101660, 1500592, 153071762399, 1667448680, 18643, 18643, 25008/1-LF-PCS-MS, 26-1282, 30.665.00, 5183030, 5243186, 585821, 60073, 712 321 0015, 8A0679, A0665, A141800, A1799, A-19950, A2575, A63580, ADF122230, AP 186/2, AR25008/1PM, B13CR0046, BFA2425 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 245 мм |
| Ширина | 198 мм |
| Висота | 49 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, Galaxy, Mondeo |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота [мм] | 49 |
| Довжина [мм] | 245 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 198 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 633,98 ₴


