
Фільтр повітряний Audi A4/A5/Q5 1.4TFSI/2.0TFSI 15-, HENGST FILTER E1451L
912,76 ₴
- Готово до відправки
- Код: E1451L
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Audi A4/A5/Q5 1.4TFSI/2.0TFSI 15-, HENGST FILTER E1451L.
В наявності. Доставка по Україні.
Підходить для автомобілів:
| Марка | Модель | Двигун | Роки |
|---|---|---|---|
| AUDI | A4 (8W2, 8WC, B9) | 1.4 TFSI (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| AUDI | A4 (8W2, 8WC, B9) | 2.0 TFSI (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| AUDI | A4 (8W2, 8WC, B9) | 2.0 TFSI quattro (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| AUDI | A4 Allroad (8WH, 8WJ, B9) | 2.0 TFSI quattro (2016-н.в.) | 2016–н.в. |
| AUDI | A4 Allroad (8WH, 8WJ, B9) | 2.0 TFSI quattro 249 л.с. (2016-2019) | 2016–2019 |
| AUDI | A5 (F53, F5P) | 2.0 TFSI 252 л.с. (2016-2020) | 2016–2020 |
| AUDI | A5 (F53, F5P) | 2.0 TFSI Mild Hybrid quattro 252 л.с. (2017-2020) | 2017–2020 |
| AUDI | A5 (F53, F5P) | 2.0 TFSI quattro 249 л.с. (2016-н.в.) | 2016–н.в. |
| AUDI | A5 (F53, F5P) | 2.0 TFSI quattro 252 л.с. (2016-н.в.) | 2016–н.в. |
| AUDI | A5 Кабриолет (F57, F5E) | 2.0 TFSI quattro 252 л.с. (2016-н.в.) | 2016–н.в. |
| AUDI | A4 Avant (8W5, 8WD, B9) | 1.4 TFSI (2016-н.в.) | 2016–н.в. |
| AUDI | A4 Avant (8W5, 8WD, B9) | 2.0 TFSI 249 л.с. (2016-2019) | 2016–2019 |
| AUDI | A4 Avant (8W5, 8WD, B9) | 2.0 TFSI 252 л.с. (2016-2019) | 2016–2019 |
| AUDI | A4 Avant (8W5, 8WD, B9) | 2.0 TFSI quattro (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| AUDI | A5 Sportback (F5A, F5F) | 2.0 TFSI 252 л.с. (2016-н.в.) | 2016–н.в. |
| AUDI | A5 Sportback (F5A, F5F) | 2.0 TFSI quattro 249 л.с. (2016-н.в.) | 2016–н.в. |
| AUDI | A5 Sportback (F5A, F5F) | 2.0 TFSI quattro 252 л.с. (2016-н.в.) | 2016–н.в. |
| AUDI | A5 Sportback (F5A, F5F) | 2.0 TFSI Mild Hybrid quattro 252 л.с. (2017-2020) | 2017–2020 |
| AUDI | Q5 (FYB) | 2.0 TFSI quattro 252 л.с. (2016-н.в.) | 2016–н.в. |
| AUDI | Q5 (FYB) | 2.0 TFSI quattro 249 л.с. (2017-н.в.) | 2017–н.в. |
| AUDI | Q5 (FYB) | 45 TFSI Mild Hybrid quattro 245 л.с. (2018-н.в.) | 2018–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1451L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 102969, 112 321 0043, 116 699, 1500668, 27.G11.00, 50014961, 8W0 133 843 C, A0700, A1819, A2594, A-31843, A63739, ADV182268, AK 376/1, AR2246, BFA2622, C 17 013, CA12268, DP1110.10.0266, EAF3722.20, EAF976, EL9511, F 026 400 425, F254901, FA1173, FA500z |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Зовнішній діаметр | 170 мм |
| Внутрішній діаметр | 91 мм |
| Висота | 153 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | Q5, A4, A5 |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота [мм] | 153 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Зовнішній діаметр [мм] | 170 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 912,76 ₴



