
Фільтр паливний Renault Kangoo/Dokker/Duster/Logan 1.5dci 10-, HENGST FILTER E437KP D266
653,49 ₴
- Готово до відправки
- Код: E437KP D266
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний Renault Kangoo/Dokker/Duster/Logan 1.5dci 10-, HENGST FILTER E437KP D266.
В наявності. Доставка по Україні.
Підходить для автомобілів:
| Марка | Модель | Двигун | Роки |
|---|---|---|---|
| RENAULT | LOGAN I (LS_) | 1.5 dCi 86 л.с. (2008-н.в.) | 2008–н.в. |
| RENAULT | KANGOO Express (FW0/1_) | 1.5 dCi 110 110 л.с. (2013-н.в.) | 2013–н.в. |
| RENAULT | KANGOO Express (FW0/1_) | 1.5 dCi 75 75 л.с. (2010-н.в.) | 2010–н.в. |
| RENAULT | KANGOO Express (FW0/1_) | 1.5 dCi 90 (FW0G) 90 л.с. (2009-н.в.) | 2009–н.в. |
| RENAULT | LOGAN I универсал (KS_) | 1.5 dCi 86 л.с. (2008-н.в.) | 2008–н.в. |
| RENAULT | KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) | 1.5 dCi 75 л.с. (2012-н.в.) | 2012–н.в. |
| RENAULT | KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) | 1.5 dCi 90 л.с. (2012-н.в.) | 2012–н.в. |
| RENAULT | KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) | 1.5 dCi 110 110 л.с. (2013-н.в.) | 2013–н.в. |
| RENAULT | KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) | 1.5 dCi 115 (KW17) 115 л.с. (2019-н.в.) | 2019–н.в. |
| RENAULT | KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) | 1.5 dCi 80 (KW15) 80 л.с. (2019-н.в.) | 2019–н.в. |
| RENAULT | KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) | 1.5 dCi 90 (KW18) 91 л.с. (2017-н.в.) | 2017–н.в. |
| RENAULT | KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) | 1.5 dCi 95 (KW16) 95 л.с. (2019-н.в.) | 2019–н.в. |
| RENAULT | LOGAN II | 1.5 dCi 84 л.с. (2013-н.в.) | 2013–н.в. |
| RENAULT | LOGAN II | 1.5 dCi 90 л.с. (2013-н.в.) | 2013–н.в. |
| RENAULT | SANDERO/STEPWAY II | 1.5 dCi 84 л.с. (2013-н.в.) | 2013–н.в. |
| RENAULT | CLIO IV Grandtour (KH_) | 1.5 dCi 110 110 л.с. (2016-н.в.) | 2016–н.в. |
| RENAULT | CLIO IV Grandtour (KH_) | 1.5 dCi 75 75 л.с. (2013-н.в.) | 2013–н.в. |
| RENAULT | CLIO IV Grandtour (KH_) | 1.5 dCi 90 90 л.с. (2013-н.в.) | 2013–н.в. |
| RENAULT | CLIO IV (BH_) | 1.5 dCi 110 110 л.с. (2016-н.в.) | 2016–н.в. |
| RENAULT | CLIO IV (BH_) | 1.5 dCi 75 75 л.с. (2012-н.в.) | 2012–н.в. |
| RENAULT | CLIO IV (BH_) | 1.5 dCi 90 90 л.с. (2012-н.в.) | 2012–н.в. |
| RENAULT | LOGAN II универсал | 1.5 dCi 90 л.с. (2013-н.в.) | 2013–н.в. |
| RENAULT | LOGAN II универсал | 1.5 dCi 84 л.с. (2013-н.в.) | 2013–н.в. |
| RENAULT | CAPTUR | 1.5 dCi 110 (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| RENAULT | CAPTUR | 1.5 dCi 90 90 л.с. (2013-н.в.) | 2013–н.в. |
| RENAULT | DUSTER (HM_) | 1.5 dCi 110 (HMAB) 109 л.с. (2019-н.в.) | 2019–н.в. |
| RENAULT | DUSTER (HM_) | 1.5 dCi 110 4x4 (HMAB) 109 л.с. (2019-н.в.) | 2019–н.в. |
| RENAULT | DOKKER | 1.5 dCi 90 л.с. (2013-н.в.) | 2013–н.в. |
| RENAULT | EXPRESS Автофургон / микроавтобус | 1.5 dCi 95 95 л.с. (2021-н.в.) | 2021–н.в. |
| RENAULT | CLIO IV Фургон/хетчбэк (BH_) | 1.5 dCi 90 (BHAJ) 90 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E437KP D266 |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 101654, 107635, 122-29040, 1520230, 153071762410, 16 40 036 43R, 16 40 045 86R, 16 40 084 57R, 16 40 345.10R, 16 40 378 03R, 16 40 388 15R, 16 40 395 94R, 16400-00Q2A, 16400-00Q2D, 16403-00QAC, 1643624880, 1667443680, 2136719, 26.115.00, 26-1373 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Зовнішній діаметр | 89 мм |
| Внутрішній діаметр | 32 мм |
| Висота | 117 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Dacia, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Logan/Stepway, Note, Express, Duster, Sandero, Dokker, Clio, Kangoo, Logan |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота [мм] | 117 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Зовнішній діаметр [мм] | 89 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 653,49 ₴



