
Фільтр повітряний Audi A4/A6/VW Passat 2.5TDI V6 97-05/Skoda SuperB 2.5TDI V6 01-08, HENGST FILTER E380L
581,48 ₴
- Готово до відправки
- Код: E380L
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Audi A4/A6/VW Passat 2.5TDI V6 97-05/Skoda SuperB 2.5TDI V6 01-08
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E380L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 059 133 843, 059 133 843 A, 1 457 433 772, 100 321 0012, 109 047, 1500108, 153071762348, 180027510, 2133590, 26-0154, 26206/1-LF-PCS-MS, 28.0002-0071.2, 30.109.00, 32143, 50013441, 585094, 60035, 70333, 71-00593-SX, 8A0039, A0238, A1054, A140075 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 254 мм |
| Ширина | 213 мм |
| Висота | 69 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | A6, Passat, Superb, A4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 69 |
| Довжина [мм] | 254 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 213 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 581,48 ₴



