
Фільтр повітряний Ford Transit 2.2TDCi 07-, HENGST FILTER E1089L
523,47 ₴
- В наявності
- Код: E1089L
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Ford Transit 2.2TDCi 07-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1089L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1 731 778, 1 741 459, 13.48002, 153071762358, 1616268580, 180032810, 26-0992, 28.0002-0474.2, 30.A17.00, 304 350, 35009-LF-PCS-MS, 49645, 60074, 71-01445-SX, 712 321 0016, 7424999339, 8A0227, A141746, A1562, A-19870, A2486, A51004, A63633, ADF122221 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 342 мм |
| Ширина | 301 мм |
| Висота | 37 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Custom, Transit Tourneo, Transit |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота [мм] | 37 |
| Довжина [мм] | 342 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 301 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 523,47 ₴


