
Фільтр повітряний VW Amarok 2.0TDI/TFSI/3.0TDI V6 10-, HENGST FILTER E1132L
747,45 ₴
- Готово до відправки
- Код: E1132L
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний VW Amarok 2.0TDI/TFSI/3.0TDI V6 10-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1132L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 07.14.213, 113 879, 121-50010, 1500545, 170232, 180025910, 26-1427, 2H0 129 620, 2H0 129 620 B, 2H0 129 620 C, 32013-LF-PCS-MS, 585558, 60454, 8A0666, A1402, A141720, A63671, ADV182233, AP 004/5, B10526, B2W074PR, BFA2587, C 32 013, CA10696, CAF101303P |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 314 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Висота | 58 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Amarok |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 58 |
| Довжина [мм] | 314 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 260 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 747,45 ₴



