
Фільтр повітряний MB Sprinter 907/910 2.2CDI OM651 18-, HENGST FILTER E1463L
639,88 ₴
- Готово до відправки
- Код: E1463L
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний MB Sprinter 907/910 2.2CDI OM651 18-, HENGST FILTER E1463L.
В наявності. Доставка по Україні.
Підходить для автомобілів:
| Марка | Модель | Двигун | Роки |
|---|---|---|---|
| MERCEDES-BENZ | SPRINTER 3,5-t Фургон (907, 910) | 311 CDI (910.631, 910.633) 114 л.с. (2018-н.в.) | 2018–н.в. |
| MERCEDES-BENZ | SPRINTER 3,5-t Фургон (907, 910) | 314 CDI (910.631, 910.633) 143 л.с. (2018-н.в.) | 2018–н.в. |
| MERCEDES-BENZ | SPRINTER 3-t Фургон (910) | 211 CDI (910.621, 910.623) 114 л.с. (2018-н.в.) | 2018–н.в. |
| MERCEDES-BENZ | SPRINTER 3-t Фургон (910) | 214 CDI (910.621, 910.623) 143 л.с. (2018-н.в.) | 2018–н.в. |
| MERCEDES-BENZ | SPRINTER 4-t Фургон (907, 910) | 411 CDI (910.641, 910.643) 114 л.с. (2018-н.в.) | 2018–н.в. |
| MERCEDES-BENZ | SPRINTER 4-t Фургон (907, 910) | 414 CDI (910.643, 910.641) 143 л.с. (2018-н.в.) | 2018–н.в. |
| MERCEDES-BENZ | SPRINTER 3,5-t c бортовой платформой/ходовая часть (907, 910 | 311 CDI (910.131, 910.133) 114 л.с. (2018-н.в.) | 2018–н.в. |
| MERCEDES-BENZ | SPRINTER 3,5-t c бортовой платформой/ходовая часть (907, 910 | 314 CDI (910.131, 910.133) 143 л.с. (2018-н.в.) | 2018–н.в. |
| MERCEDES-BENZ | SPRINTER 3-t c бортовой платформой/ходовая часть (910, 907) | 211 CDI (910.121, 910.123) 114 л.с. (2018-н.в.) | 2018–н.в. |
| MERCEDES-BENZ | SPRINTER 3-t c бортовой платформой/ходовая часть (910, 907) | 214 CDI (910.121, 910.123) 143 л.с. (2018-н.в.) | 2018–н.в. |
| MERCEDES-BENZ | SPRINTER 4-t c бортовой платформой/ходовая часть (907, 910) | 411 CDI (910.143) 114 л.с. (2018-н.в.) | 2018–н.в. |
| MERCEDES-BENZ | SPRINTER 4-t c бортовой платформой/ходовая часть (907, 910) | 414 CDI (910.141, 910.143) 143 л.с. (2018-н.в.) | 2018–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1463L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1500662, 153071762470, 170951, 26-2766, 2717939, 910 528 15 00, A 910 528 15 00, A0805, A63930, ADBP220014, AF4453, AP 158/4, AR1693PM, BFA2671, C 43 002, EAF1043, ELP9607, F 026 400 704, F258301, FA-0538JM, FA-0538JM, FA-0538JM, FA2392, FA727z, FA-8852 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 425 мм |
| Ширина | 226 мм |
| Висота | 47 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 47 |
| Довжина [мм] | 425 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 226 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 639,88 ₴


