
Сальник клапана (впуск/випуск) VW Caddy III/IV 1.2/2.0 TSI/TDI 95- (6x8.8/12.2x9.3), ELRING 724.590
25,03 ₴
- Готово до відправки
- Код: 724.590
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник клапана (впуск/випуск) VW Caddy III/IV 1.2/2.0 TSI/TDI 95- (6x8.8/12.2x9.3), ELRING 724.590. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
724.590
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
724.590 (ELRING)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A1 (8X1, 8XF) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TFSI 86 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 TDI 90 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TFSI 122 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 TFSI 185 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 TDI 115 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.8 TFSI 192 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 256 л.с. | 2012–н.в. |
| S1 quattro 231 л.с. | 2014–н.в. |
| AUDI — A1 Sportback (8XA, 8XK) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TFSI 86 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 TDI 90 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TFSI 122 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 TFSI 185 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 TDI 115 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.8 TFSI 192 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2011–н.в. |
| S1 quattro 231 л.с. | 2014–н.в. |
| AUDI — A2 (8Z0) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 2000–2005 |
| 1.6 FSI 110 л.с. | 2002–2005 |
| AUDI — A3 (8P1) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2010–2012 |
| 1.4 TFSI 125 л.с. | 2007–2012 |
| 1.6 102 л.с. | 2003–2012 |
| 1.6 FSI 115 л.с. | 2003–2007 |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2009–2012 |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2009–2012 |
| 1.8 TFSI 160 л.с. | 2006–2012 |
| 1.8 TFSI quattro 160 л.с. | 2008–2012 |
| 2.0 FSI 150 л.с. | 2003–2008 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2003–2012 |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2006–2012 |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 TDI 16V 140 л.с. | 2003–2012 |
| 2.0 TDI 16V quattro 140 л.с. | 2004–2012 |
| 2.0 TDI quattro 136 л.с. | 2003–2008 |
| 2.0 TDI quattro 170 л.с. | 2006–2012 |
| 2.0 TFSI 200 л.с. | 2004–2012 |
| AUDI — A3 Sportback (8PA) (20) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2010–2013 |
| 1.4 TFSI 125 л.с. | 2007–2013 |
| 1.6 102 л.с. | 2004–2013 |
| 1.6 FSI 115 л.с. | 2004–2007 |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2009–2013 |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2009–2013 |
| 1.8 TFSI 160 л.с. | 2006–2013 |
| 1.8 TFSI quattro 160 л.с. | 2008–2013 |
| 2.0 FSI 150 л.с. | 2004–2008 |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2006–2013 |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 TDI 16V 140 л.с. | 2004–2013 |
| 2.0 TDI 16V quattro 140 л.с. | 2005–2013 |
| 2.0 TDI quattro 170 л.с. | 2006–2013 |
| 2.0 TFSI 200 л.с. | 2004–2013 |
| 2.0 TFSI quattro 200 л.с. | 2004–2013 |
| 3.2 V6 quattro 250 л.с. | 2004–2009 |
| RS3 quattro 340 л.с. | 2011–2012 |
| S3 quattro 265 л.с. | 2008–2013 |
| S3 quattro 256 л.с. | 2008–2013 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 724.590 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 8.8 мм |
| Зовнішній діаметр | 12.2 мм |
| Висота | 9.3 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Сумісність з маркою | Porsche, Volkswagen, Dodge, Audi, Bentley, Skoda, Ford, Seat |
| Сумісність з моделлю | Bora, Beetle, Boxster, Jetta, Octavia, Yeti, Panamera, Eos, Passat, Phaeton, Superb, Caddy, Polo, Caliber, Fabia, Leon, Cayenne, Cayman, Q5, Q7, 911, R8, Fox, Tiguan, Lupo, Continental Flying Spur, Toledo, A1, Touareg, A3, A4, A5, Carrera, A6, A8, Touran, TT, Transporter, Golf, Q3, Roomster, Alhambra, Grandis, Altea, Continental, Cordoba, Multivan, Crafter, New Beetle, Scirocco, Ibiza |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 9,3 |
| Діаметр стрижня клапана [мм] | 6 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 12,2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25,03 ₴



