
Прокладка ГБЦ VW T5/6 2.0 BiTDI 09- (3 метки) (1.71mm), ELRING 789.883
2 011,27 ₴
- Готово до відправки
- Код: 789.883
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Прокладка ГБЦ VW T5/6 2.0 BiTDI 09- (3 метки) (1.71mm), ELRING 789.883. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
789.883
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
789.883 (ELRING)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 BiTDI 180 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 BiTDI 4motion 180 л.с. | 2011–н.в. |
| VW — CRAFTER 30-35 автобус (2E_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 109 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 114 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 163 л.с. | 2011–н.в. |
| VW — CRAFTER 30-50 c бортовой платформой/ходовая часть (2F_) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 109 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 142 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 114 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 163 л.с. | 2011–н.в. |
| VW — CRAFTER 30-50 фургон (2E_) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 109 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 142 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 114 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 163 л.с. | 2011–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 789.883 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Виробник | ELRING |
| Товщина | 1.71 мм |
| Товщина після затягування | 1.71 мм |
| Проекція поршня від | 1.11 мм |
| Проекція поршня до | 1.2 мм |
| Діаметр | 82.3 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 5 |
| Кількість отворів | 3 шт. |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Crafter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виставлення проміжку поршнів до [мм] | 1,20 |
| Виставлення проміжку поршнів від [мм] | 1,11 |
| Діаметр [мм] | 82,3 |
| Кількість шарів | 5 |
| Конструкція прокладка | Прокладка металева ущільнювальна |
| Монтажна товщина [мм] | 1,71 |
| Товщина (мм) | 1,71 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 011,27 ₴


