
Сальник півосі Citroen Berlingo/Peugeot Partner/Fiat Scudo 1.9D (40x58x11.3), ELRING 128.250
206 ₴
- Готово до відправки
- Код: 128.250
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник півосі Citroen Berlingo/Peugeot Partner/Fiat Scudo 1.9D (40x58x11.3), ELRING 128.250. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
128.250
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
128.250 (ELRING)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — BERLINGO (MF) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.1 i (MFHDZ, MFHFX) 60 л.с. | 1996–н.в. |
| 1.4 i (MFKFX, MFKFW) 75 л.с. | 1996–н.в. |
| 1.6 16V (MFNFU) 109 л.с. | 2000–н.в. |
| 1.8 D (MFA9A) 58 л.с. | 1998–н.в. |
| 1.8 i (MFLFX) 90 л.с. | 1997–н.в. |
| 1.8 i 4WD (MFLFX) 90 л.с. | 1997–н.в. |
| 1.9 D (MFDJY) 68 л.с. | 1996–н.в. |
| CITROEN — C15 (VD-_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.1 54 л.с. | 1988–1996 |
| 1.1 i 60 л.с. | 1988–1996 |
| 1.3 64 л.с. | 1987–1988 |
| 1.4 67 л.с. | 1987–1996 |
| 1.4 i 75 л.с. | 1991–1996 |
| 1.8 D 60 л.с. | 1986–2000 |
| CITROEN — CHANSON (S0, S1) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 X 45 л.с. | 1996–1998 |
| 1.0 X 50 л.с. | 1998–2003 |
| 1.1 X,SX 54 л.с. | 1996–2003 |
| 1.1 X,SX 60 л.с. | 1996–2003 |
| 1.4 VTS 75 л.с. | 1996–2003 |
| 1.5 D 57 л.с. | 1996–2001 |
| 1.5 D 54 л.с. | 1996–2003 |
| 1.6 90 л.с. | 1996–2003 |
| 1.6 120 л.с. | 1996–2004 |
| 1.6 101 л.с. | 2001–2004 |
| 1.6 VTL,VTR 88 л.с. | 1996–2003 |
| 1.6 VTS 118 л.с. | 1996–2003 |
| 1.6 VTS 98 л.с. | 2000–2003 |
| CITROEN — XSARA (N1) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 i 75 л.с. | 1997–2005 |
| 1.4 LPG 75 л.с. | 1998–2000 |
| 1.5 D 57 л.с. | 1997–2000 |
| 1.6 16V 109 л.с. | 2000–2005 |
| 1.6 i 88 л.с. | 1997–2000 |
| 1.8 D 58 л.с. | 1997–2000 |
| 1.8 i 90 л.с. | 1997–2000 |
| 1.8 i 16V 110 л.с. | 1997–2000 |
| 1.8 i Aut. 101 л.с. | 1997–2000 |
| 1.9 D 68 л.с. | 1997–2000 |
| 1.9 SD 75 л.с. | 1998–2000 |
| 1.9 TD 90 л.с. | 1997–2000 |
| 1.8 BiFuel 111 л.с. | 1997–2000 |
| CITROEN — ZX (N2) (21) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1,1 54 л.с. | 1991–1993 |
| 1.1 60 л.с. | 1991–1997 |
| 1.4 75 л.с. | 1991–1997 |
| 1.4 i 75 л.с. | 1991–1997 |
| 1.6 i 88 л.с. | 1991–1997 |
| 1.8 D 60 л.с. | 1993–1997 |
| 1.8 i 101 л.с. | 1992–1997 |
| 1.8 i 16V 110 л.с. | 1996–1997 |
| 1.9 126 л.с. | 1991–1997 |
| 1.9 D 64 л.с. | 1991–1997 |
| 1.9 D 68 л.с. | 1993–1997 |
| 1.9 i 120 л.с. | 1991–1997 |
| 1.9 TD 90 л.с. | 1992–1997 |
| 2.0 i 121 л.с. | 1992–1997 |
| 2.0 i 16V 152 л.с. | 1992–1994 |
| 2.0 i 16V 150 л.с. | 1994–1997 |
| 2.0 i 16V 163 л.с. | 1996–1997 |
| 1.6 90 л.с. | 1994–1997 |
| 1.8 103 л.с. | 1991–1997 |
| 1.9 DT 92 л.с. | 1992–1994 |
| 1.9 DT 88 л.с. | 1994–1997 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 128.250 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 58 мм |
| Висота | 11.3 мм |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Visa, 306, 106, BX, Jumpy, Xsara, C2, C25, C3, C5, Partner, Expert, ZX, 405, 406, 407, 206, 207, Ulysse, Nemo, 1007, Scudo, Berlingo, Fiorino, Xsara Picasso |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 11,3 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр [мм] | 58 |
| Сторона встановлення | зліва |
| Тип кручення | змінне кручення |
| Тип сальника вала | ASW |
Інформація для замовлення
- Ціна: 206 ₴





