
Сальник колінвалу (передній) Mitsubishi Lancer 08- (29.3x48x6.6), ELRING B04.940
487 ₴
- В наявності
- Код: B04.940
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник колінвалу (передній) Mitsubishi Lancer 08- (29.3x48x6.6), ELRING B04.940. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
B04.940
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
B04.940 (ELRING)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — AIRCROSS (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 117 л.с. | 2012–н.в. |
| MITSUBISHI — ASX (GA_W_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 LPG 117 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 116 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 117 л.с. | 2010–н.в. |
| MITSUBISHI — CEDIA седан (CY/Z_A) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 109 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 Bifuel 109 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 117 л.с. | 2010–н.в. |
| MITSUBISHI — COLT CZC кабрио (RG) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 109 л.с. | 2006–2009 |
| MITSUBISHI — COLT VI (Z3_A, Z2_A) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.1 75 л.с. | 2004–2012 |
| 1.3 95 л.с. | 2004–2012 |
| 1.5 109 л.с. | 2004–2012 |
| MITSUBISHI — GALANT FORTIS SPORTBACK (CX_A) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 109 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 Bifuel 109 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 117 л.с. | 2010–н.в. |
| MITSUBISHI — MIRAGE / SPACE STAR Наклонная задняя часть (A0_A) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 (A05A) 71 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.2 (A03A) 80 л.с. | 2012–н.в. |
| PEUGEOT — 4008 (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 117 л.с. | 2012–н.в. |
| SMART — FORFOUR (454) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.1 (454.030) 75 л.с. | 2004–2006 |
| 1.1 (454.033) 64 л.с. | 2005–2006 |
| 1.3 (454.031) 95 л.с. | 2004–2006 |
| 1.5 (454.032) 109 л.с. | 2004–2006 |
| 1.5 (454.032) 122 л.с. | 2004–2006 |
| SOUEAST — V3 LINGYUE (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 120 л.с. | 2009–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 134 010 00 80, 16 075 932 80, 16 075 932 80, 16 075 932 80, 19034979B, 81-39028-00, 901.630, MN195668, OS2159, OS7338, P77349-01, SO-0268, WG1004786, WG1195636, WG1225517, WG1250359, WG1993562, 901.630, 19034979B |
| Внутрішній діаметр | 29.3 мм |
| Зовнішній діаметр | 48 мм |
| Висота | 7 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Citroen, Smart, JAC, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Forfour, ASX, Lancer, JS2, 4008, Colt, Mirage / Space Star |
Інформація для замовлення
- Ціна: 487 ₴


