
Прокладка ГБЦ Hyundai Sonata/Mitsubishi Galant 2.0 16V 88-98 (1.25mm), Ø86,50mm, ELRING 920.487
938,77 ₴
- В наявності
- Код: 920.487
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Прокладка ГБЦ Hyundai Sonata/Mitsubishi Galant 2.0 16V 88-98 (1.25mm), Ø86,50mm, ELRING 920.487. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
920.487
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
920.487 (ELRING)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — SONATA (Y-2) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 i 16V 130 л.с. | 1991–1993 |
| MITSUBISHI — ECLIPSE II (D3_A) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2000 GS 16V (D32A) 146 л.с. | 1995–1999 |
| 2000 GT 16V 214 л.с. | 1995–1999 |
| MITSUBISHI — ECLIPSE (D2_A) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 i 16V (D22A, D27A) 150 л.с. | 1991–1995 |
| 2.0 i 16V 4WD (D22A, D27A) 150 л.с. | 1991–1995 |
| MITSUBISHI — ETERNA IV (E3_A) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 GTI 16V (E39A, E38A, E33A) 146 л.с. | 1988–1992 |
| 2.0 GTI 16V (E39A, E38A, E33A) 144 л.с. | 1988–1992 |
| 2.0 GTi 16V 4WD (E39A) 145 л.с. | 1988–1992 |
| 2.0 GTI 16V 4x4 (E38A, E39A, E33A) 144 л.с. | 1989–1992 |
| MITSUBISHI — GALANT IV седан (E3_A) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 GTi 16V (E39A, E38A, E33A) 144 л.с. | 1987–1992 |
| 2.0 GTi 16V (E39A, E38A, E33A) 145 л.с. | 1988–1992 |
| 2.0 GTI 16V 4WD (E38A, E39A, E33A) KAT 150 л.с. | 1991–1992 |
| 2.0 GTi 16V 4WD (E39A, E38A, E33A) 144 л.с. | 1988–1992 |
| MITSUBISHI — RVR (N1_W, N2_W) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V 133 л.с. | 1997–1999 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 920.487 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Виробник | ELRING |
| Товщина | 1.25 мм |
| Товщина після затягування | 1.25 мм |
| Діаметр | 86.5 мм |
| Матеріал | Волокнистий композит |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Space Runner, Eclipse, Galant, Sonata |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр [мм] | 86,5 |
| Конструкція прокладка | Прокладка металева гнуча |
| Монтажна товщина [мм] | 1,25 |
| Товщина (мм) | 1,25 |
| додатково необхідні артикули (номер артикулу) | 709.240 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 938,77 ₴



