
Сальник колінвалу (передній) VW T5 2.5TDI 04-09 (20x35x7.5), ELRING 789.950
297,79 ₴
- Готово до відправки
- Код: 789.950
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник колінвалу (передній) VW T5 2.5TDI 04-09 (20x35x7.5), ELRING 789.950. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
789.950
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
789.950 (ELRING)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 070 903 107, 070 903 107, 070 903 107, 070 903 107, 070 903 107, 789.950 |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Зовнішній діаметр | 35 мм |
| Висота | 7.5 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 7,5 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Матеріал | PTFE (политетрафлуороетилен)/ACM (полиакрил-каучук) |
| Зовнішній діаметр [мм] | 35 |
| Тип кручення | лівому крученню |
| Тип сальника вала | ASW |
Інформація для замовлення
- Ціна: 297,79 ₴



