
Сальник клапана (впуск/випуск) Citroen C4/Peugeot 307 1.4 16V 03-, ELRING 505.470
50,06 ₴
- В наявності
- Код: 505.470
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник клапана (впуск/випуск) Citroen C4/Peugeot 307 1.4 16V 03-, ELRING 505.470. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
505.470
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
505.470 (ELRING)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| PEUGEOT — 1007 (KM_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 88 л.с. | 2005–н.в. |
| PEUGEOT — 206 SW (2E/K) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 88 л.с. | 2003–н.в. |
| PEUGEOT — 206 Наклонная задняя часть (2A/C) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 88 л.с. | 2003–н.в. |
| PEUGEOT — 207 (WA_, WC_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 88 л.с. | 2006–н.в. |
| PEUGEOT — 307 (3A/C) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 88 л.с. | 2003–н.в. |
| PEUGEOT — 307 Break (3E) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 88 л.с. | 2003–н.в. |
| PEUGEOT — 307 SW (3H) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 88 л.с. | 2003–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 0956.52, 0956.52, 0956.52, 0959.52, 0959.52, 0959.52, 12019283, 12025400, 143686-8500, 49472886, 4S-046-V, 505.470, 70-38538-00, 70-38538-00, P76841-00, WG1004714, WG1084259, WG1103746, WG1193264, WG2134491, WG2293134, 12-38538-01, 49472886 |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Зовнішній діаметр | 21.5 мм |
| Висота | 15.5 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 207, 307, 1007, 206 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 15,5 |
| Діаметр стрижня клапана [мм] | 5,5 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 21,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50,06 ₴



