
Сальник клапана (впуск) MB OM314-364 (d=9mm), ELRING 325.813
23,65 ₴
- Готово до відправки
- Код: 325.813
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник клапана (впуск) MB OM314-364 (d=9mm), ELRING 325.813. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
325.813
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
325.813 (ELRING)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — T2/L c бортовой платформой/ходовая часть (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| L 408 DG (309.300, 309.301, 309.302, 309.303) 85 л.с. | 1970–1974 |
| L 508 DG (309.400, 309.401, 309.402, 309.403, 309.404...) 85 л.с. | 1970–1988 |
| L 608 D (310.300, 310.301, 310.302, 310.303, 310.304...) 85 л.с. | 1970–1988 |
| L 613 D (313.402, 313.404) 130 л.с. | 1977–1988 |
| MERCEDES-BENZ — T2/L Автомбиль для нужд коммунального хозяйства (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| LKO 508 DG (309.430, 309.431, 309.432, 309.433, 309.435) 85 л.с. | 1972–1977 |
| MERCEDES-BENZ — T2/L самосвал (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| L 608 D (310.340, 310.341, 310.342, 310.344, 310.345...) 85 л.с. | 1984–1988 |
| LKO 508 DG (309.440, 309.441, 309.442, 309.444, 309.445) 85 л.с. | 1972–1988 |
| MERCEDES-BENZ — T2/L фургон/универсал (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| L 408 DG (309.311, 309.312, 309.313, 309.314, 309.315...) 85 л.с. | 1970–1974 |
| L 508 DG (309.411, 309.412, 309.413, 309.414, 309.415...) 85 л.с. | 1970–1988 |
| L 608 D (310.311, 310.312, 310.313, 310.314, 310.315...) 85 л.с. | 1970–1988 |
| L 613 D (310.510, 313.424, 313.427, 313.429) 130 л.с. | 1977–1988 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 325.813 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 14.6 мм |
| Зовнішній діаметр | 19 мм |
| Висота | 15 мм |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 15 |
| Діаметр стрижня клапана [мм] | 9 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 19 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23,65 ₴



