
Прокладка ГБЦ BMW E81/E87/E46/E90, 02-12, N40/42/45/46, 0.40мм, ELRING 746.902
1 872,53 ₴
- В наявності
- Код: 746.902
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Прокладка ГБЦ BMW E81/E87/E46/E90, 02-12, N40/42/45/46, 0.40мм, ELRING 746.902. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
746.902
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
746.902 (ELRING)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 1 (E87) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 116 i 115 л.с. | 2003–2012 |
| 118 i 129 л.с. | 2004–2012 |
| 120 i 150 л.с. | 2003–2012 |
| BMW — 3 (E46) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 i 115 л.с. | 2002–2005 |
| 318 i 143 л.с. | 2001–2005 |
| BMW — 3 (E90) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 i 116 л.с. | 2006–2011 |
| 318 i 129 л.с. | 2005–2007 |
| 320 i 150 л.с. | 2005–2007 |
| BMW — 3 Compact (E46) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 ti 115 л.с. | 2001–2005 |
| 316 ti 115 л.с. | 2002–2005 |
| 318 ti 143 л.с. | 2001–2005 |
| BMW — 3 Touring (E46) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 i 115 л.с. | 2002–2005 |
| 318 i 143 л.с. | 2001–2005 |
| BMW — 3 Touring (E91) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 318 i 129 л.с. | 2006–н.в. |
| 320 i 150 л.с. | 2005–н.в. |
| BMW — 3 кабрио (E46) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 318 Ci 143 л.с. | 2001–н.в. |
| 318 Ci 150 л.с. | 2005–н.в. |
| BMW — 3 купе (E46) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 Ci 115 л.с. | 2002–н.в. |
| 318 Ci 143 л.с. | 2001–н.в. |
| 318 Ci 150 л.с. | 2005–н.в. |
| BMW — X3 (E83) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 i 150 л.с. | 2005–н.в. |
| BMW — Z4 (E85) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 i 150 л.с. | 2005–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 746.902 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Виробник | ELRING |
| Товщина | 0.4 мм |
| Товщина після затягування | 0.4 мм |
| Діаметр | 84.5 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 2 |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, Z4, X3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр [мм] | 84,5 |
| Кількість шарів | 2 |
| Конструкція прокладка | Прокладка металева ущільнювальна |
| Монтажна товщина [мм] | 0,4 |
| Товщина (мм) | 0,4 |
| додатково необхідні артикули (номер артикулу) | 010.230 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 872,53 ₴


