
Сальник півосі MB C-class (W205)/E-class (W212) 09-, ELRING 996.840
620,04 ₴
- Готово до відправки
- Код: 996.840
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник півосі MB C-class (W205)/E-class (W212) 09-, ELRING 996.840. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
996.840
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
996.840 (ELRING)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — C-CLASS (W204) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| C 220 CDI 4-matic (204.084) 170 л.с. | 2013–н.в. |
| C 250 CDI 4-matic (204.082) 204 л.с. | 2011–н.в. |
| C 280 4-matic (204.081) 231 л.с. | 2007–н.в. |
| C 300 4-matic (204.080) 252 л.с. | 2011–н.в. |
| C 300 4-matic (204.081) 231 л.с. | 2007–н.в. |
| C 300 CDI 4-matic (204.092) 231 л.с. | 2011–н.в. |
| C 320 CDI 4-matic (204.089) 224 л.с. | 2007–н.в. |
| C 350 4-matic (204.087) 272 л.с. | 2007–н.в. |
| C 350 4-matic (204.088) 306 л.с. | 2011–н.в. |
| C 350 CDI 4-matic (204.089) 224 л.с. | 2009–н.в. |
| C 350 CDI 4-matic (204.092) 231 л.с. | 2009–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — E-CLASS (W212) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| E 220 BlueTEC 4-matic (212.011) 170 л.с. | 2015–н.в. |
| E 250 CDI / BlueTEC 4-matic (212.082, 212.097) 204 л.с. | 2009–н.в. |
| E 300 (212.088) 306 л.с. | 2011–н.в. |
| E 300 4-matic (212.080) 252 л.с. | 2011–н.в. |
| E 350 4-matic (212.087) 272 л.с. | 2009–2011 |
| E 350 BlueTEC 4-matic (212.094) 252 л.с. | 2012–н.в. |
| E 350 BlueTEC 4-matic (212.094) 258 л.с. | 2014–н.в. |
| E 350 CDI 4-matic (212.089) 231 л.с. | 2009–н.в. |
| E 350 CDI 4-matic (212.093) 265 л.с. | 2011–н.в. |
| E 400 4-matic (212.067) 333 л.с. | 2013–н.в. |
| E 400 4-matic (212.099) 333 л.с. | 2014–н.в. |
| E 500 (212.091) 408 л.с. | 2011–н.в. |
| E 500 4-matic (212.090) 388 л.с. | 2009–н.в. |
| E 63 AMG 4-matic (212.076) 585 л.с. | 2013–н.в. |
| E 63 AMG 4-matic (212.092) 558 л.с. | 2011–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — E-CLASS T-Model (S212) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| E 220 BlueTEC 4-matic (212.211) 170 л.с. | 2014–н.в. |
| E 250 CDI / BlueTEC 4-matic (212.282, 212.297) 204 л.с. | 2010–н.в. |
| E 300 4-matic (212.280) 252 л.с. | 2011–н.в. |
| E 350 4-matic (212.287) 272 л.с. | 2009–н.в. |
| E 350 4-matic (212.288, 212.287) 306 л.с. | 2011–н.в. |
| E 350 BlueTEC 4-matic 252 л.с. | 2012–н.в. |
| E 350 BlueTEC 4-matic (212.294) 258 л.с. | 2014–н.в. |
| E 350 CDI 4-matic (212.289) 231 л.с. | 2009–н.в. |
| E 350 CDI 4-matic (212.293) 265 л.с. | 2011–н.в. |
| E 400 4-matic 333 л.с. | 2013–н.в. |
| E 400 4-matic (212.299) 333 л.с. | 2014–н.в. |
| E 500 4-matic (212.291) 408 л.с. | 2011–н.в. |
| E 63 AMG 4-matic (212.276) 585 л.с. | 2013–н.в. |
| E 63 AMG 4-matic (212.292) 558 л.с. | 2011–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — GLK-CLASS (X204) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 300 4-matic (204.990) 252 л.с. | 2009–2015 |
| 220 CDI 4-matic (204.984, 204.997) 170 л.с. | 2008–н.в. |
| 250 4-matic (204.937) 211 л.с. | 2013–н.в. |
| 250 CDI 4-matic (204.982, 204.904) 204 л.с. | 2009–н.в. |
| 280 4-matic (204.981) 231 л.с. | 2008–2009 |
| 300 4-matic (204.981) 231 л.с. | 2009–2011 |
| 320 CDI 4-matic (204.983) 224 л.с. | 2008–н.в. |
| 350 4-matic (204.987) 272 л.с. | 2008–2011 |
| 350 4-matic (204.988) 306 л.с. | 2008–н.в. |
| 350 CDI 4-matic (204.992) 224 л.с. | 2009–2010 |
| 350 CDI 4-matic (204.992) 231 л.с. | 2010–2010 |
| 350 CDI 4-matic (204.993) 265 л.с. | 2012–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — S-CLASS (W221) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| S 320 CDI 4-matic (221.080, 221.180) 211 л.с. | 2005–н.в. |
| S 320 CDI 4-matic (221.080, 221.180) 235 л.с. | 2006–н.в. |
| S 350 4-matic (221.087, 221.187) 272 л.с. | 2008–н.в. |
| S 350 BlueTEC 4-matic (221.083, 221.183) 258 л.с. | 2011–н.в. |
| S 350 CDI 4-matic (221.080, 221.180) 235 л.с. | 2009–2013 |
| S 350 CGI 4-matic (221.082, 221.182) 306 л.с. | 2011–н.в. |
| S 450 4-matic (221.084, 221.184) 340 л.с. | 2005–н.в. |
| S 500 4-matic (221.086, 221.186) 388 л.с. | 2005–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 996.840 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 38 мм |
| Зовнішній діаметр | 56 мм |
| Висота | 8 мм |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, CLS, A-Class, AMG GT, C-Class, B-Class, GLC, GLA-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 2 [мм] | 12 |
| Висота [мм] | 8 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр [мм] | 56 |
| Тип кручення | змінне кручення |
| Тип сальника вала | AW/BS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 620,04 ₴


