
Прокладка ГБЦ VW T4 2.4D (2 метки) (1.57mm), ELRING 632.121
1 628,03 ₴
- Готово до відправки
- Код: 632.121
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Прокладка ГБЦ VW T4 2.4D (2 метки) (1.57mm), ELRING 632.121. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
632.121
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
632.121 (ELRING)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — EUROVAN / CARAVELLE IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 D 78 л.с. | 1990–1998 |
| 2.4 D 75 л.с. | 1997–2003 |
| 2.4 D Syncro 78 л.с. | 1992–1998 |
| VW — EUROVAN IV фургон (70XA) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 D 78 л.с. | 1990–1998 |
| 2.4 D 75 л.с. | 1997–2003 |
| 2.4 D Syncro 78 л.с. | 1992–1998 |
| VW — TRANSPORTER IV c бортовой платформой/ходовая часть (70XD) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 D 78 л.с. | 1990–1998 |
| 2.4 D 75 л.с. | 1997–2003 |
| 2.4 D Syncro 78 л.с. | 1992–1998 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 074 103 383 N, 074 103 383 N, 074 103 383 N, 074 103 383 N, 074 103 383 N, 10074210, 10103310, 104752-5252, 414797P, 501-8593, 61-29471-40, 632.121, AF5350, CH6576I, HGW841L, WG1002440, WG1002864, WG1002964, WG1086558, WG1086565, WG1096854, WG1103317 |
| Виробник | ELRING |
| Товщина | 1.57 мм |
| Товщина після затягування | 1.57 мм |
| Діаметр | 81 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 4 |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр [мм] | 81 |
| Кількість отворів | 2 |
| Кількість шарів | 4 |
| Конструкція прокладка | Прокладка металева ущільнювальна |
| Монтажна товщина [мм] | 1,57 |
| Розмір різі | M11x1,5 |
| Товщина (мм) | 1,57 |
| додатково необхідні артикули (номер артикулу) | 819.875 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 628,03 ₴


