
Сальник хвостовика MB (40x70x11), ELRING 152.940
439,92 ₴
- В наявності
- Код: 152.940
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник хвостовика MB (40x70x11)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 01029803B, 02.32.144, 025 997 00 47, 10 93 4917, 110155, 1148PRDA, 152.940, 34917, 408 192, A 025 997 00 47, WG1086476, WG1190894, WG1220291, WG1220511, WG1794644, WG2231702, 12015258B, 01029803B, 01025661B, 74917, 312.444 |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Висота | 11 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, CLC-Class, SL, C-Class, /8 (W114/W115), 124 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 11 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр [мм] | 70 |
| Тип кручення | праве кручення |
| Тип сальника вала | SP |
Інформація для замовлення
- Ціна: 439,92 ₴



