
Сальник колінвалу (передній) BMW 3 (E46/E90)/5 (E39/E60)/7 (E38) (55x68x8), ELRING 301.890
692,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: 301.890
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник колінвалу (передній) BMW 3 (E46/E90)/5 (E39/E60)/7 (E38) (55x68x8), ELRING 301.890. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
301.890
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
301.890 (ELRING)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 3 (E46) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 318 d 116 л.с. | 2003–2005 |
| 320 d 150 л.с. | 2001–2005 |
| 330 d 184 л.с. | 1999–2005 |
| 330 d 204 л.с. | 2003–2005 |
| 330 xd 184 л.с. | 2000–2005 |
| 330 xd 204 л.с. | 2003–2005 |
| BMW — 3 Compact (E46) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 318 td 115 л.с. | 2003–2005 |
| 320 td 150 л.с. | 2001–2005 |
| BMW — 3 Touring (E46) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 318 d 116 л.с. | 2003–2005 |
| 320 d 150 л.с. | 2001–2005 |
| 330 d 184 л.с. | 1999–2005 |
| 330 d 204 л.с. | 2003–2005 |
| 330 xd 184 л.с. | 2000–2005 |
| 330 xd 204 л.с. | 2003–2005 |
| BMW — 3 кабрио (E46) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 320 Cd 150 л.с. | 2005–н.в. |
| 330 Cd 204 л.с. | 2005–н.в. |
| BMW — 3 купе (E46) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 320 Cd 150 л.с. | 2003–н.в. |
| 330 Cd 204 л.с. | 2003–н.в. |
| BMW — 5 (E60) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 520 d 163 л.с. | 2005–2010 |
| 520 d 150 л.с. | 2005–2010 |
| 525 d 177 л.с. | 2004–2010 |
| 525 d 163 л.с. | 2004–2010 |
| 525 d 197 л.с. | 2007–2010 |
| 525 d xDrive 197 л.с. | 2008–2010 |
| 525 xd 197 л.с. | 2007–2010 |
| 530 d 218 л.с. | 2003–2010 |
| 530 d 231 л.с. | 2003–2010 |
| 530 d 235 л.с. | 2007–2010 |
| 530 d xDrive 235 л.с. | 2008–2010 |
| 530 xd 231 л.с. | 2005–2010 |
| 530 xd 235 л.с. | 2007–2010 |
| 535 d 272 л.с. | 2004–2010 |
| 535 d 286 л.с. | 2007–2010 |
| BMW — 5 Touring (E61) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 520 d 163 л.с. | 2005–н.в. |
| 525 d 177 л.с. | 2004–н.в. |
| 525 d 163 л.с. | 2004–н.в. |
| 525 d 197 л.с. | 2007–н.в. |
| 525 d xDrive 197 л.с. | 2008–н.в. |
| 525 xd 197 л.с. | 2007–н.в. |
| 530 d 218 л.с. | 2004–н.в. |
| 530 d 231 л.с. | 2005–н.в. |
| 530 d 235 л.с. | 2007–н.в. |
| 530 d xDrive 235 л.с. | 2008–н.в. |
| 530 xd 231 л.с. | 2005–н.в. |
| 530 xd 235 л.с. | 2007–н.в. |
| 535 d 272 л.с. | 2004–н.в. |
| 535 d 286 л.с. | 2007–н.в. |
| BMW — 7 (E65, E66, E67) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 730 d 211 л.с. | 2002–н.в. |
| 730 d 218 л.с. | 2002–н.в. |
| 730 Ld 231 л.с. | 2005–н.в. |
| BMW — X3 (E83) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 d 150 л.с. | 2004–н.в. |
| 3.0 d 204 л.с. | 2004–н.в. |
| 3.0 d 218 л.с. | 2004–н.в. |
| 3.0 sd 286 л.с. | 2006–н.в. |
| xDrive 30 d 211 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 30 d 218 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 35 d 286 л.с. | 2008–н.в. |
| BMW — X5 (E53) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 d 184 л.с. | 2001–н.в. |
| 3.0 d 218 л.с. | 2003–н.в. |
| BMW — X6 (E71, E72) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| xDrive 30 d 235 л.с. | 2008–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 01.1356, 0459-5203, 101500, 105780, 11 14 2 249 534, 11186 R, 114092, 11424 R, 11434 R, 121905, 12795, 13046058252N-SET-MS, 13-6067, 15075200, 17-0034, 18-292140, 20030111B, 22083, 22795, 250014, 250073, 30/1890, 301 890, 301.890, 30107120228, 301890 |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Зовнішній діаметр | 68 мм |
| Висота | 8 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Opel, Land Rover, BMW |
| Сумісність з моделлю | X3, X5, X6, Range Rover, 3, Omega, 7-Series, 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 8 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Матеріал | PTFE (политетрафлуороетилен)/ACM (полиакрил-каучук) |
| Зовнішній діаметр [мм] | 68 |
| Тип кручення | праве кручення |
| Тип сальника вала | AW/BS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 692,10 ₴




