
Сальник півосі (L) VW T5 1.9/2.5TDI (60x74x8), ELRING 454.820
336,02 ₴
- Готово до відправки
- Код: 454.820
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник півосі (L) VW T5 1.9/2.5TDI (60x74x8), ELRING 454.820. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
454.820
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
454.820 (ELRING)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — BEETLE (5C1) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.2 TSI 16V | 2014–н.в. |
| 1.4 TSI 160 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 TSI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TSI 200 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TSI 211 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TSI 220 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.5 170 л.с. | 2011–н.в. |
| VW — BEETLE (9C1, 1C1) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 2001–2010 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1998–2004 |
| 1.9 TDI 101 л.с. | 2001–2010 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2005–2010 |
| RSI 3.2 4motion (1C9) 224 л.с. | 2000–2001 |
| VW — BEETLE кабрио (1Y7) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 2003–2010 |
| 1.9 TDI 100 л.с. | 2003–2010 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2005–2010 |
| VW — BEETLE кабрио (5C7) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.2 TSI 16V | 2014–н.в. |
| 1.4 TSI 160 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 TSI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TSI 200 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TSI 210 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TSI 220 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.5 | 2011–н.в. |
| VW — JETTA I седан (1K2) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TSI 122 л.с. | 2007–2010 |
| 1.4 TSI 160 л.с. | 2008–2010 |
| 1.6 102 л.с. | 2005–2010 |
| 1.6 FSI 115 л.с. | 2005–2010 |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2009–2010 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2005–2010 |
| 2.0 FSI 150 л.с. | 2005–2010 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2005–2010 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2005–2010 |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2006–2010 |
| 2.0 TDI 16V 140 л.с. | 2005–2010 |
| 2.0 TFSI 200 л.с. | 2005–2010 |
| VW — JETTA IV (162, 163) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 TSI 160 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 TSI 150 л.с. | 2011–2014 |
| 1.4 TSI 122 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 TSI 125 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TSI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 110 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.6 MPi 90 л.с. | 2015–2018 |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TSI 200 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.5 FSI 170 л.с. | 2010–н.в. |
| VW — MULTIVAN Mk V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TDI 85 л.с. | 2003–2009 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2003–2009 |
| 1.9 TDI 84 л.с. | 2006–2009 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 454.820 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 60 мм |
| Зовнішній діаметр | 74 мм |
| Висота | 8 мм |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda, Ford, Seat |
| Сумісність з моделлю | Bora, Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Eos, Passat, Superb, Caddy, Polo, Mii, Fabia, Leon, Fox, Tiguan, Toledo, Rapid, A1, Touran, A3, UP!, Transporter, TT, Golf, Q3, Roomster, Alhambra, Altea, Cordoba, Multivan, New Beetle, Scirocco, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 8 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр [мм] | 74 |
| Тип кручення | змінне кручення |
| Тип сальника вала | A/BS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 336,02 ₴





