
Прокладка ГБЦ Ford Transit 1.5TDCi 14- (1.3mm), ELRING 490.011
1 554,52 ₴
- В наявності
- Код: 490.011
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Прокладка ГБЦ Ford Transit 1.5TDCi 14- (1.3mm), ELRING 490.011. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
490.011
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
490.011 (ELRING)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — C3 II (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 HDi 70 68 л.с. | 2009–н.в. |
| FORD — B-MAX (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 TDCi | 2015–н.в. |
| 1.5 TDCi 75 л.с. | 2012–н.в. |
| FORD — C-MAX II (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 TDCi 95 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.5 TDCi 120 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.5 TDCi ECOnetic 105 л.с. | 2015–н.в. |
| FORD — C-MAX II Van (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 TDCi 120 л.с. | 2015–2019 |
| 1.5 TDCi ECOnetic 105 л.с. | 2015–2019 |
| FORD — ECOSPORT (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 TDCi | 2015–н.в. |
| 1.5 TDCi 90 л.с. | 2013–н.в. |
| FORD — ESCAPE II (DM2) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 TDCi 120 л.с. | 2016–н.в. |
| FORD — FIESTA VI (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TDCi 70 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 TDCi | 2015–н.в. |
| 1.5 TDCi 75 л.с. | 2012–н.в. |
| FORD — FIESTA Van (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TDCi 70 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 TDCi 75 л.с. | 2012–н.в. |
| FORD — FOCUS III (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 TDCi 95 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.5 TDCi 120 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.5 TDCi ECOnetic 105 л.с. | 2014–н.в. |
| FORD — FOCUS III Turnier (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 TDCi 95 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.5 TDCi 120 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.5 TDCi ECOnetic 105 л.с. | 2014–н.в. |
| FORD — FOCUS III седан (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 TDCi 95 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.5 TDCi 120 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.5 TDCi ECOnetic 105 л.с. | 2014–н.в. |
| FORD — GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 TDCi 95 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.5 TDCi 120 л.с. | 2015–н.в. |
| FORD — GRAND C-MAX Van (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 TDCi 120 л.с. | 2015–2019 |
| FORD — KUGA II VAN (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 TDCi 120 л.с. | 2019–н.в. |
| FORD — MONDEO V Turnier (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 TDCi | 2015–н.в. |
| FORD — MONDEO V Наклонная задняя часть (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 TDCi | 2015–н.в. |
| FORD — TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 Kombi (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 TDCi | 2015–н.в. |
| FORD — TOURNEO COURIER Kombi (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 TDCi | 2015–н.в. |
| 1.5 TDCi 75 л.с. | 2014–н.в. |
| FORD — TRANSIT CONNECT Kombi (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 TDCi 75 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.5 TDCi | 2015–н.в. |
| FORD — TRANSIT CONNECT фургон (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 TDCi | 2015–н.в. |
| 1.5 TDCi 75 л.с. | 2015–н.в. |
| FORD — TRANSIT COURIER Kombi (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 TDCi | 2015–н.в. |
| 1.5 TDCi 75 л.с. | 2014–н.в. |
| FORD — TRANSIT COURIER фургон (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 TDCi | 2015–н.в. |
| 1.5 TDCi 75 л.с. | 2014–н.в. |
| PEUGEOT — 2008 I (CU_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 HDi 68 л.с. | 2013–н.в. |
| PEUGEOT — 206+ (T3E) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 HDi eco 70 68 л.с. | 2009–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 0209.HJ, 0209.HJ, 0209.HJ, 1 703 267, 101537-5252, 490.011, 49425003, 61-37945-10, 61-37945-10, 9684555480, 9684555480, 9684555480, AH7960, CH2329A, EC2100-906, H40604-10, HG1634A, HG1655A, WG1245182, WG1380371, WG1704502, WG1751667, WG1757097 |
| Виробник | ELRING |
| Товщина | 1.3 мм |
| Товщина після затягування | 1.3 мм |
| Кількість отворів | 3 шт. |
| Діаметр | 74.7 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Courier, Mondeo, 206, 207, 208, Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect, C-Max, Transit Connect, C3, Fiesta, Kuga, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр [мм] | 74,7 |
| Кількість пазів/ отворів | 3 |
| Кількість шарів | 3 |
| Конструкція прокладка | Прокладка металева ущільнювальна |
| Монтажна товщина [мм] | 1,3 |
| Товщина (мм) | 1,3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 554,52 ₴


