
Прокладка ГБЦ VW Caddy/Golf/Passat 1.6D -92 (M12/1.6mm), ELRING 285.040
874,60 ₴
- В наявності
- Код: 285.040
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Прокладка ГБЦ VW Caddy/Golf/Passat 1.6D -92 (M12/1.6mm), ELRING 285.040. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
285.040
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
285.040 (ELRING)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — 4000 (81, 85, B2) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 D 54 л.с. | 1980–1986 |
| 1.6 TD 70 л.с. | 1981–1986 |
| VW — ATLANTIC I (16) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 D 54 л.с. | 1980–1984 |
| 1.6 TD 70 л.с. | 1982–1984 |
| VW — CADDY (14) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 D 55 л.с. | 1982–1992 |
| VW — CARAT (32B) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 D 54 л.с. | 1980–1988 |
| 1.6 TD 70 л.с. | 1982–1988 |
| VW — CARAT седан (32B) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TD 70 л.с. | 1985–1988 |
| VW — CARAT универсал (32B) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 D 54 л.с. | 1980–1988 |
| 1.6 TD 70 л.с. | 1982–1988 |
| VW — CARIBE I (17) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 D 54 л.с. | 1980–1983 |
| 1.6 TD 70 л.с. | 1982–1983 |
| VW — GOLF II (19E, 1G1) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 D 54 л.с. | 1983–1991 |
| 1.6 TD 70 л.с. | 1983–1991 |
| VW — JETTA II (19E, 1G2, 165) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 D 54 л.с. | 1984–1991 |
| 1.6 TD 70 л.с. | 1984–1991 |
| VW — QUANTUM (32B) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 D 54 л.с. | 1981–1984 |
| 1.6 TD 70 л.с. | 1981–1984 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 0056078, 068 103 383 FN, 068 103 383 FN, 068 103 383 FN, 068 103 383 FN, 068 103 383 FN, 10030620, 101 423, 104723-1916, 11-25016-SX, 15530, 285.040, 32 91 5530, 411834P, 501-8524, BN100, CH3397B, HGW100, WG1086835, WG1096814, WG1145872, WG1158767 |
| Виробник | ELRING |
| Товщина | 1.7 мм |
| Товщина після затягування | 1.7 мм |
| Проекція поршня від | 0.92 мм |
| Проекція поршня до | 1.02 мм |
| Діаметр | 78.5 мм |
| Матеріал | Волокнистий композит |
| Кількість отворів | 3 шт. |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | 80, Caddy, Jetta, Golf, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виставлення проміжку поршнів до [мм] | 1,02 |
| Виставлення проміжку поршнів від [мм] | 0,92 |
| Діаметр [мм] | 78,5 |
| Конструкція прокладка | Прокладка металева гнуча |
| Монтажна товщина [мм] | 1,7 |
| Розмір різі | M12x1,75 |
| Товщина (мм) | 1,7 |
| додатково необхідні артикули (номер артикулу) | 819.824 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 874,60 ₴


