
Сальник маточини (задньої) MB Sprinter 408-416 (75x95x13), ELRING 562.866
235,22 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 270 ₴
- Готово до відправки
- Код: 562.866
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник маточини (задньої) MB Sprinter 408-416 (75x95x13), ELRING 562.866. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
562.866
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
562.866 (ELRING)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — T2/LN1 c бортовой платформой/ходовая часть (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 507 D (667.301, 667.302, 667.341, 667.342) 72 л.с. | 1986–1989 |
| 510 (667.001, 667.002) 95 л.с. | 1986–1994 |
| 510 (667.001, 667.002) 105 л.с. | 1986–1994 |
| 809 D (670.001, 670.002, 670.003) 86 л.с. | 1986–1994 |
| 809 D (670.001, 670.002, 670.003) 90 л.с. | 1986–1994 |
| 811 D (670.302, 670.303) 105 л.с. | 1986–1994 |
| 811 D (670.302, 670.303) 116 л.с. | 1986–1994 |
| 814 D (670.312, 670.313) 136 л.с. | 1987–1994 |
| 814 D (670.312, 670.313) 140 л.с. | 1987–1994 |
| MERCEDES-BENZ — T2/LN1 самосвал (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 507 DK (667.341, 667.342) 72 л.с. | 1986–1989 |
| 508 D (667.301, 667.302, 667.341, 667.342) 79 л.с. | 1989–1994 |
| 809 DK (670.041, 670.042) 86 л.с. | 1986–1994 |
| 809 DK (670.041, 670.042) 90 л.с. | 1986–1994 |
| 811 DK (670.341, 670.342) 115 л.с. | 1986–1994 |
| MERCEDES-BENZ — T2/LN1 фургон/универсал (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 507 D (667.361, 667.362) 72 л.с. | 1986–1989 |
| 508 D (667.361, 667.362) 79 л.с. | 1989–1994 |
| 510 (667.061, 667.062) 95 л.с. | 1986–1994 |
| 510 (667.061, 667.062) 105 л.с. | 1986–1994 |
| 809 D (670.061, 670.062, 670.063) 86 л.с. | 1986–1994 |
| 809 D (670.061, 670.062, 670.063) 90 л.с. | 1986–1994 |
| 811 D (670.362, 670.363) 105 л.с. | 1986–1994 |
| 811 D (670.362, 670.363) 115 л.с. | 1986–1994 |
| 814 D (670.364, 670.365, 670.366) 136 л.с. | 1987–1994 |
| 814 D (670.364, 670.365, 670.366) 140 л.с. | 1987–1994 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 562.866 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 75 мм |
| Зовнішній діаметр | 95 мм |
| Висота | 13 мм |
| Матеріал | NBR |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 13 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр [мм] | 95 |
| Тип сальника вала | AW/BS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 235,22 ₴





