
Прокладка ГБЦ VW Crafter 2.5TDI 06- (3 метки) (1.61mm), ELRING 148.770
2 257,32 ₴
- Готово до відправки
- Код: 148.770
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ VW Crafter 2.5TDI 06- (3 метки) (1.61mm), ELRING 148.770.
В наявності. Доставка по Україні.
Підходить для автомобілів:
| Марка | Модель | Двигун | Роки |
|---|---|---|---|
| VW | CRAFTER 30-35 автобус (2E_) | 2.5 TDI 109 л.с. (2006-н.в.) | 2006–н.в. |
| VW | CRAFTER 30-35 автобус (2E_) | 2.5 TDI 136 л.с. (2006-н.в.) | 2006–н.в. |
| VW | CRAFTER 30-35 автобус (2E_) | 2.5 TDI 88 л.с. (2006-2011) | 2006–2011 |
| VW | CRAFTER 30-35 автобус (2E_) | 2.5 TDI 163 л.с. (2006-2011) | 2006–2011 |
| VW | CRAFTER 30-50 фургон (2E_) | 2.5 TDI 109 л.с. (2006-н.в.) | 2006–н.в. |
| VW | CRAFTER 30-50 фургон (2E_) | 2.5 TDI 136 л.с. (2006-н.в.) | 2006–н.в. |
| VW | CRAFTER 30-50 фургон (2E_) | 2.5 TDI 88 л.с. (2006-2011) | 2006–2011 |
| VW | CRAFTER 30-50 фургон (2E_) | 2.5 TDI 163 л.с. (2006-2011) | 2006–2011 |
| VW | CRAFTER 30-50 c бортовой платформой/ходовая часть (2F_) | 2.5 TDI 109 л.с. (2006-н.в.) | 2006–н.в. |
| VW | CRAFTER 30-50 c бортовой платформой/ходовая часть (2F_) | 2.5 TDI 136 л.с. (2006-н.в.) | 2006–н.в. |
| VW | CRAFTER 30-50 c бортовой платформой/ходовая часть (2F_) | 2.5 TDI 88 л.с. (2006-2011) | 2006–2011 |
| VW | CRAFTER 30-50 c бортовой платформой/ходовая часть (2F_) | 2.5 TDI 163 л.с. (2006-2011) | 2006–2011 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 148.770 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Виробник | ELRING |
| Товщина | 1.61 мм |
| Товщина після затягування | 1.61 мм |
| Проекція поршня від | 1.01 мм |
| Проекція поршня до | 1.09 мм |
| Діаметр | 81.9 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 5 |
| Кількість отворів | 3 шт. |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Crafter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виставлення проміжку поршнів до [мм] | 1,09 |
| Виставлення проміжку поршнів від [мм] | 1,01 |
| Діаметр [мм] | 81,9 |
| Кількість шарів | 5 |
| Конструкція прокладка | Прокладка металева ущільнювальна |
| Монтажна товщина [мм] | 1,2 |
| Товщина (мм) | 1,2 |
| додатково необхідні артикули (номер артикулу) | 819.875 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 257,32 ₴


