
Сальник насосу гідропідсилювача керма Renault Master 98- (19.05x33.33x7.93), ELRING 278.556
139,25 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 270 ₴
- Готово до відправки
- Код: 278.556
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник насосу гідропідсилювача керма Renault Master 98- (19.05x33.33x7.93), ELRING 278.556. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
278.556
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
278.556 (ELRING)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 278.556 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 19.05 мм |
| Зовнішній діаметр | 33.33 мм |
| Висота | 7.93 мм |
| Матеріал | NBR |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 7,93 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр [мм] | 33,33 |
| Тип сальника вала | AS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 139,25 ₴




