
Сальник півосі VW T4 91- (45x60x8), ELRING 063.665
150,98 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 270 ₴
- Готово до відправки
- Код: 063.665
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник півосі VW T4 91- (45x60x8), ELRING 063.665. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
063.665
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
063.665 (ELRING)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — 4000 (81, 85, B2) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 D 54 л.с. | 1980–1986 |
| 1.6 TD 70 л.с. | 1981–1986 |
| 1.8 90 л.с. | 1983–1986 |
| 1.8 88 л.с. | 1986–1986 |
| 1.8 CC quattro (85Q) 90 л.с. | 1984–1986 |
| 1.8 GTE 112 л.с. | 1984–1986 |
| 1.8 GTE 110 л.с. | 1985–1986 |
| 1.8 GTE quattro (85Q) 112 л.с. | 1984–1986 |
| 1.8 GTE quattro (85Q) 110 л.с. | 1985–1986 |
| 2.0 115 л.с. | 1983–1984 |
| 2.0 quattro (85Q) 115 л.с. | 1983–1984 |
| 2.2 quattro (85Q) 136 л.с. | 1982–1984 |
| AUDI — 4000 (89, 89Q, 8A, B3) (22) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 65 л.с. | 1986–1988 |
| 1.6 75 л.с. | 1986–1991 |
| 1.6 70 л.с. | 1987–1991 |
| 1.6 102 л.с. | 1990–1991 |
| 1.6 D 54 л.с. | 1986–1991 |
| 1.6 TD 80 л.с. | 1986–1991 |
| 1.8 113 л.с. | 1986–1988 |
| 1.8 75 л.с. | 1986–1990 |
| 1.8 E 112 л.с. | 1986–1991 |
| 1.8 E quattro 112 л.с. | 1986–1991 |
| 1.8 quattro 113 л.с. | 1986–1990 |
| 1.8 S 88 л.с. | 1986–1990 |
| 1.8 S 90 л.с. | 1986–1991 |
| 1.8 S quattro 88 л.с. | 1986–1990 |
| 1.8 S quattro 90 л.с. | 1986–1991 |
| 1.9 D 68 л.с. | 1989–1991 |
| 2.0 112 л.с. | 1990–1991 |
| 2.0 E 113 л.с. | 1988–1990 |
| 2.0 E 16V 137 л.с. | 1990–1991 |
| 2.0 E 16V quattro 137 л.с. | 1990–1991 |
| 2.0 E quattro 113 л.с. | 1988–1990 |
| 2.0 quattro 115 л.с. | 1990–1991 |
| AUDI — 80 (8C, B4) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 71 л.с. | 1991–1994 |
| 1.6 E 101 л.с. | 1993–1994 |
| 1.9 TD 75 л.с. | 1991–1994 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1991–1994 |
| 2.0 90 л.с. | 1991–1994 |
| 2.0 E 115 л.с. | 1991–1994 |
| 2.0 E 16V 137 л.с. | 1991–1992 |
| 2.0 E 16V 140 л.с. | 1992–1994 |
| 2.0 E 16V quattro 140 л.с. | 1992–1994 |
| 2.0 E quattro 115 л.с. | 1991–1994 |
| 2.3 E 133 л.с. | 1991–1994 |
| 2.3 E quattro 133 л.с. | 1991–1994 |
| 2.6 150 л.с. | 1992–1994 |
| 2.6 quattro 150 л.с. | 1992–1994 |
| 2.8 174 л.с. | 1991–1994 |
| 2.8 quattro 174 л.с. | 1991–1994 |
| S2 quattro 230 л.с. | 1993–1994 |
| AUDI — 80 Avant (8C, B4) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 E 101 л.с. | 1993–1996 |
| 1.9 TD 75 л.с. | 1991–1994 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1992–1996 |
| 2.0 90 л.с. | 1992–1996 |
| 2.0 E 115 л.с. | 1992–1996 |
| 2.0 E 16V 140 л.с. | 1993–1996 |
| 2.0 E 16V quattro 140 л.с. | 1992–1995 |
| 2.3 E 133 л.с. | 1992–1996 |
| 2.3 E quattro 133 л.с. | 1991–1994 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 063.665 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 60 мм |
| Висота | 8 мм |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Phaeton, 80, Superb, 100, Coupe, Quattro, A4, A6, A8, Golf, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 8 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр [мм] | 60 |
| Тип кручення | змінне кручення |
| Тип сальника вала | ASW |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150,98 ₴





