
Сальник маточини (задньої) MB Sprinter 308-316 (60x73x11), ELRING 016.620
382,86 ₴
- В наявності
- Код: 016.620
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник маточини (задньої) MB Sprinter 308-316 (60x73x11), ELRING 016.620. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
016.620
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
016.620 (ELRING)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 2-t c бортовой платформой/ходовая часть (901, 902) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 208 CDI 82 л.с. | 2000–2006 |
| 208 D 79 л.с. | 1995–2000 |
| 208 D 82 л.с. | 1996–2000 |
| 210 D 102 л.с. | 1997–2000 |
| 211 CDI 109 л.с. | 2000–2006 |
| 212 D 122 л.с. | 1995–2000 |
| 213 CDI 129 л.с. | 2000–2006 |
| 214 143 л.с. | 1995–2006 |
| 214 NGT 125 л.с. | 2000–2006 |
| 216 CDI 156 л.с. | 2000–2006 |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 2-t автобус (901, 902) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 208 CDI 82 л.с. | 2000–2006 |
| 208 D 79 л.с. | 1995–2000 |
| 210 D 102 л.с. | 1997–2000 |
| 211 CDI 109 л.с. | 2000–2006 |
| 212 D 122 л.с. | 1995–2000 |
| 213 CDI 129 л.с. | 2000–2006 |
| 214 143 л.с. | 1995–2006 |
| 214 NGT 125 л.с. | 2000–2006 |
| 216 CDI 156 л.с. | 2000–2006 |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 2-t фургон (901, 902) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 208 CDI 82 л.с. | 2000–2006 |
| 208 D 79 л.с. | 1995–2000 |
| 208 D 82 л.с. | 1996–2000 |
| 210 D 102 л.с. | 1997–2000 |
| 211 CDI 109 л.с. | 2000–2006 |
| 212 D 122 л.с. | 1995–2000 |
| 213 CDI 129 л.с. | 2000–2006 |
| 214 143 л.с. | 1995–2006 |
| 214 NGT 125 л.с. | 2000–2006 |
| 216 CDI 156 л.с. | 2000–2006 |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 3-t c бортовой платформой/ходовая часть (903) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 308 CDI 82 л.с. | 2000–2006 |
| 308 D 2.3 79 л.с. | 1995–2000 |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 3-t автобус (903) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 308 CDI 82 л.с. | 2000–2006 |
| 308 D 79 л.с. | 1995–2000 |
| 308 D (903.371, 903.372, 903.373) 82 л.с. | 1997–2000 |
| 310 D 4x4 102 л.с. | 1997–2002 |
| 311 CDI 109 л.с. | 2000–2006 |
| 311 CDI 4x4 109 л.с. | 2002–2006 |
| 312 D 2.9 122 л.с. | 1995–2000 |
| 312 D 2.9 4x4 122 л.с. | 1997–2002 |
| 313 CDI 129 л.с. | 2000–2006 |
| 313 CDI 4x4 129 л.с. | 2002–2006 |
| 314 143 л.с. | 1995–2006 |
| 314 4x4 143 л.с. | 2002–2006 |
| 314 NGT 125 л.с. | 2000–2006 |
| 316 CDI 156 л.с. | 2000–2006 |
| 316 CDI 4x4 156 л.с. | 2002–2006 |
| MERCEDES-BENZ — SPRINTER 3-t фургон (903) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 308 CDI 82 л.с. | 2000–2006 |
| 308 D 2.3 79 л.с. | 1995–2000 |
| 308 D 2.3 82 л.с. | 1995–2000 |
| 310 D 2.9 102 л.с. | 1995–2000 |
| 311 CDI 109 л.с. | 2000–2006 |
| 311 CDI 4x4 109 л.с. | 2002–2006 |
| 312 D 2.9 122 л.с. | 1995–2000 |
| 312 D 2.9 4x4 122 л.с. | 1997–2002 |
| 313 CDI 129 л.с. | 2000–2006 |
| 313 CDI 4x4 129 л.с. | 2002–2006 |
| 314 4x4 143 л.с. | 2002–2006 |
| 314 NGT 125 л.с. | 2000–2006 |
| 316 CDI 156 л.с. | 2000–2006 |
| 316 CDI 4x4 156 л.с. | 2002–2006 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 016.620 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 60 мм |
| Зовнішній діаметр | 73 мм |
| Висота | 11 мм |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, G-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 2 [мм] | 7 |
| Висота [мм] | 11 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр [мм] | 73 |
| Тип кручення | змінне кручення |
| Тип сальника вала | A/BS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 382,86 ₴





