
Прокладка ГБЦ VW Caddy 2.0 TDI 15-, Ø82,00mm, 1.63mm, (2 метки), ELRING 593.940
1 671,05 ₴
- В наявності
- Код: 593.940
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Прокладка ГБЦ VW Caddy 2.0 TDI 15-, Ø82,00mm, 1.63mm, (2 метки), ELRING 593.940. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
593.940
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
593.940 (ELRING)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A4 (8K2, B8) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 190 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 190 л.с. | 2013–н.в. |
| AUDI — A4 (8W2, 8WC, B9) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI quattro | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 150 л.с. | 2016–2019 |
| 2.0 TDI quattro 163 л.с. | 2016–2019 |
| 30 TDI 122 л.с. | 2016–2019 |
| 35 TDI 150 л.с. | 2015–2019 |
| 40 TDI 190 л.с. | 2015–н.в. |
| AUDI — A4 Allroad (8KH, B8) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI quattro 163 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 136 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 190 л.с. | 2013–н.в. |
| AUDI — A4 Avant (8K5, B8) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 190 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 190 л.с. | 2013–н.в. |
| AUDI — A5 (8T3) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2008–2017 |
| 2.0 TDI 190 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 190 л.с. | 2013–н.в. |
| AUDI — A5 (F53, F5P) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 190 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 190 л.с. | 2016–н.в. |
| 35 TDI 150 л.с. | 2017–н.в. |
| 40 TDI 190 л.с. | 2016–н.в. |
| 40 TDI quattro 190 л.с. | 2016–н.в. |
| AUDI — A5 Sportback (8TA) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2009–2017 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2009–2017 |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 190 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 190 л.с. | 2013–н.в. |
| AUDI — A5 кабрио (8F7) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 190 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 190 л.с. | 2013–н.в. |
| AUDI — A6 (4G2, C7, 4GC) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2012–2018 |
| 2.0 TDI 190 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 190 л.с. | 2015–н.в. |
| AUDI — A6 Avant (4G5, C7, 4GD) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2012–2018 |
| 2.0 TDI 190 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 190 л.с. | 2015–н.в. |
| AUDI — Q3 (8U) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI 120 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 184 л.с. | 2014–н.в. |
| AUDI — Q5 (8R) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 190 л.с. | 2013–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 0056129, 04L 103 383 BA, 04L 103 383 BA, 04L 103 383 BA, 04L 103 383 BA, 04L 103 383 BA, 04L 103 383 BK, 04L 103 383 BK, 04L 103 383 BK, 04L 103 383 BK, 04L 103 383 BK, 49368111, 593.940, 61-38280-10, CH0102B, HG2311A, WG1321202, WG1701243, WG1704632 |
| Виробник | ELRING |
| Товщина | 1.63 мм |
| Товщина після затягування | 1.63 мм |
| Проекція поршня від | 1.01 мм |
| Проекція поршня до | 1.1 мм |
| Діаметр | 82.3 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 5 |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Superb, Caddy, Leon, Q5, Tiguan, Touran, A3, A4, A5, A6, TT, Golf, Q3, Alhambra, Scirocco |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виставлення проміжку поршнів до [мм] | 1,10 |
| Виставлення проміжку поршнів від [мм] | 1,01 |
| Діаметр [мм] | 82,3 |
| Кількість отворів | 2 |
| Кількість шарів | 5 |
| Конструкція прокладка | Прокладка металева ущільнювальна |
| Монтажна товщина [мм] | 1,63 |
| Товщина (мм) | 1,63 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 671,05 ₴



