
Сальник колінвалу (задній) BMW 3/5/6/7 (90x110x12), ELRING 702.994
584,07 ₴
- В наявності
- Код: 702.994
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник колінвалу (задній) BMW 3/5/6/7 (90x110x12), ELRING 702.994. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
702.994
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
702.994 (ELRING)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 3 (E36) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 i 100 л.с. | 1990–1993 |
| 316 i 102 л.с. | 1993–1998 |
| 318 i 140 л.с. | 1992–1995 |
| 318 i 113 л.с. | 1990–1993 |
| 318 i 115 л.с. | 1993–1998 |
| 318 is 140 л.с. | 1993–1998 |
| 318 is 140 л.с. | 1995–1998 |
| 318 tds 90 л.с. | 1995–1998 |
| 320 i 150 л.с. | 1990–1998 |
| 323 i 170 л.с. | 1995–1998 |
| 325 i 192 л.с. | 1990–1995 |
| 325 td 115 л.с. | 1991–1998 |
| 325 tds 143 л.с. | 1993–1998 |
| 328 i 193 л.с. | 1995–1998 |
| M3 3.0 286 л.с. | 1994–1995 |
| M3 3.2 321 л.с. | 1995–1998 |
| BMW — 3 Compact (E36) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 g 102 л.с. | 1994–2000 |
| 316 i 102 л.с. | 1994–2000 |
| 316 i 105 л.с. | 1998–2000 |
| 318 tds 90 л.с. | 1995–2000 |
| 318 ti 140 л.с. | 1994–1995 |
| 318 ti 140 л.с. | 1995–2000 |
| 323 ti 170 л.с. | 1997–2000 |
| BMW — 3 Touring (E36) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 i 102 л.с. | 1996–1999 |
| 318 i 116 л.с. | 1995–1999 |
| 318 tds 90 л.с. | 1995–1999 |
| 320 i 150 л.с. | 1995–1999 |
| 323 i 170 л.с. | 1995–1999 |
| 325 tds 143 л.с. | 1995–1999 |
| 328 i 193 л.с. | 1995–1999 |
| BMW — 3 купе (E36) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 i 102 л.с. | 1993–1999 |
| 318 is 140 л.с. | 1992–1995 |
| 318 is 140 л.с. | 1995–1999 |
| 318is 193 л.с. | 1995–1999 |
| 320 i 150 л.с. | 1992–1999 |
| 323 i 170 л.с. | 1995–1999 |
| 325 i 192 л.с. | 1992–1999 |
| 325 is 192 л.с. | 1991–1995 |
| M3 3.0 286 л.с. | 1992–1995 |
| BMW — 5 (E39) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 520 i 150 л.с. | 1996–2000 |
| 520 i 136 л.с. | 1999–2003 |
| 520 i 170 л.с. | 2000–2003 |
| 523 i 170 л.с. | 1995–2000 |
| 525 i 192 л.с. | 2000–2003 |
| 525 td 116 л.с. | 1997–2003 |
| 525 tds 143 л.с. | 1996–2003 |
| 528 i 193 л.с. | 1995–2000 |
| 530 i 231 л.с. | 2000–2003 |
| BMW — 5 (E60) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 520 i 170 л.с. | 2003–2010 |
| 525 i 192 л.с. | 2003–2010 |
| 530 i 231 л.с. | 2003–2010 |
| BMW — 5 Touring (E39) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 520 i 150 л.с. | 1997–2000 |
| 520 i 136 л.с. | 1999–2004 |
| 520 i 170 л.с. | 2000–2004 |
| 523 i 170 л.с. | 1997–2000 |
| 525 i 192 л.с. | 2000–2004 |
| 525 tds 143 л.с. | 1997–2004 |
| 528 i 193 л.с. | 1997–2000 |
| 530 i 231 л.с. | 2000–2004 |
| BMW — 5 Touring (E61) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 525 i 192 л.с. | 2004–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 11 14 1 706 785, 11 14 2 245 364, 11545PRSS, 12012579B, 15039400, 20 92 1074, 20019546B, 21074, 34-00043-SX, 410341-V, 410507-FP, 500 764, 572S0031, 6 14 838, 643PRSF, 70-0029, 702.994, 765PTF, 80-20745-40, 81-20745-40, 81-20745-40, 812402101, 8415438 |
| Внутрішній діаметр | 90 мм |
| Зовнішній діаметр | 110 мм |
| Висота | 12 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Rover, Opel, Land Rover, BMW |
| Сумісність з моделлю | Z3, Z4, X3, X5, 1502-2002, Freelander, 3, Range Rover, 1500-2000, Omega, 2.5-3.2, 1600 GT, 7-Series, 2500-3.3, 6, Z1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 12 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр [мм] | 110 |
| Тип кручення | лівому крученню |
| Тип сальника вала | A/BS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 584,07 ₴



