
Прокладка ГБЦ Mitsubishi Pajero II 2.8TD 94-99 (3 метки) (1.40mm), ELRING 181.870
1 542,49 ₴
- Готово до відправки
- Код: 181.870
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Прокладка ГБЦ Mitsubishi Pajero II 2.8TD 94-99 (3 метки) (1.40mm), ELRING 181.870. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
181.870
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
181.870 (ELRING)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MITSUBISHI — MONTERO (V3_W, V2_W, V4_W) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.8 D (V46W, V26W) 140 л.с. | 1993–1999 |
| 2.8 TD (V46W) 125 л.с. | 1994–1999 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 0038828, 10033, 10095610, 11450, 12461, 181.870, 414257P, 501-4261, 61-52945-00, 61-52945-30, 61-52945-30, CH7307, H21036-20, HG985, J&RC-9283/4, J1255019, ME200753, SKGCH-0470118, WG1003126, WG1086798, WG1159371, WG1227587, WG1245572, WG1758051 |
| Виробник | ELRING |
| Товщина | 1.4 мм |
| Кількість отворів | 3 шт. |
| Проекція поршня від | 0.561 мм |
| Проекція поршня до | 0.617 мм |
| Матеріал | Волокнистий композит |
| Сумісність з моделлю | Pajero |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виставлення проміжку поршнів до [мм] | 0,617 |
| Виставлення проміжку поршнів від [мм] | 0,561 |
| Кількість пазів/ отворів | 3 |
| Конструкція прокладка | Прокладка металева гнуча |
| Товщина (мм) | 1,4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 542,49 ₴


