
Сальник хвостовика MB T2/N1 86-94 (42x65x12), ELRING 706.035
232,53 ₴
- В наявності
- Код: 706.035
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник хвостовика MB T2/N1 86-94 (42x65x12), ELRING 706.035. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
706.035
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
706.035 (ELRING)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — T2/LN1 c бортовой платформой/ходовая часть (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 814 DA 4x4 (670.411, 670.412) 136 л.с. | 1987–1994 |
| 814 DA 4x4 (670.411, 670.412) 140 л.с. | 1987–1994 |
| MERCEDES-BENZ — T2/LN1 Одноосный тягач (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 809 DT (670.199) 86 л.с. | 1986–1994 |
| 809 DT (670.199) 90 л.с. | 1986–1994 |
| MERCEDES-BENZ — T2/LN1 фургон/универсал (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 814 DA 4x4 (670.464, 670.465) 136 л.с. | 1987–1994 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 706.035 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
| Висота | 12 мм |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 12 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр [мм] | 65 |
| Тип кручення | змінне кручення |
| Тип сальника вала | BS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 232,53 ₴




