
Сальник колінвалу (передній) Citroen C4/C5/Fiat Scudo 1.8/2.0 16V 01- (40x55x6.5), ELRING 076.220
297,08 ₴
- В наявності
- Код: 076.220
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник колінвалу (передній) Citroen C4/C5/Fiat Scudo 1.8/2.0 16V 01- (40x55x6.5), ELRING 076.220. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
076.220
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
076.220 (ELRING)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — C4 I (LC_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V 136 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 16V 177 л.с. | 2004–н.в. |
| CITROEN — C4 купе (LA_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V 136 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 16V 177 л.с. | 2004–н.в. |
| CITROEN — C5 I (DC_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 16V (DC6FZB, DC6FZE) 115 л.с. | 2001–2004 |
| 2.0 16V (DCRFNC, DCRFNF) 136 л.с. | 2001–2004 |
| 2.0 16V HPi (DCRLZB) 140 л.с. | 2001–2004 |
| CITROEN — C5 I Break (DE_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 16V (DE6FZB, DE6FZE) 115 л.с. | 2001–2004 |
| 2.0 16V (DERFNF, DERFNC, RERFNC) 136 л.с. | 2001–2004 |
| 2.0 16V HPi (DERLZB) 140 л.с. | 2001–2004 |
| CITROEN — C5 II (RC_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 16V (RC6FZB) 116 л.с. | 2004–н.в. |
| CITROEN — C5 II Break (RE_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 16V (RE6FZB) 116 л.с. | 2004–н.в. |
| CITROEN — C5 Фургон/универсал (DE_, RE_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 116 л.с. | 2004–2005 |
| CITROEN — C8 (EA_, EB_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 136 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.2 158 л.с. | 2002–н.в. |
| CITROEN — C8 Van (EA_, EB_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 (EBRFNC, EBRFNE) 136 л.с. | 2003–2004 |
| CITROEN — DISPATCH (U6U) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 136 л.с. | 2000–2006 |
| 2.0 i 16V 138 л.с. | 2000–н.в. |
| CITROEN — DISPATCH Van (BS_, BT_, BY_, BZ_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 i 16V 138 л.с. | 2000–н.в. |
| CITROEN — EVASION (22, U6) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V 136 л.с. | 2000–2002 |
| CITROEN — XSARA (N1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V 136 л.с. | 2000–2005 |
| CITROEN — XSARA Break (N2) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V 136 л.с. | 2000–2005 |
| CITROEN — XSARA PICASSO (N68) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 16V 115 л.с. | 2000–н.в. |
| 2.0 16V 136 л.с. | 2003–н.в. |
| CITROEN — XSARA купе (N0) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V 136 л.с. | 2000–2005 |
| FIAT — SCUDO Combinato (220P) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V 136 л.с. | 2000–2006 |
| FIAT — SCUDO фургон (220L) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 136 л.с. | 2000–2006 |
| FIAT — ULYSSE (179AX) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 136 л.с. | 2002–2011 |
| FIAT — ULYSSE (220) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V 136 л.с. | 2000–2002 |
| LANCIA — PHEDRA (179) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 (179AXA11) 136 л.с. | 2002–2010 |
| LANCIA — ZETA (220) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V (220AQ5) 136 л.с. | 2000–2002 |
| PEUGEOT — 206 CC (2D) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 S16 136 л.с. | 2000–н.в. |
| PEUGEOT — 206 SW (2E/K) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V 136 л.с. | 2002–н.в. |
| PEUGEOT — 206 Наклонная задняя часть (2A/C) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 RC 177 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.0 S16 135 л.с. | 1999–2000 |
| 2.0 S16 136 л.с. | 1999–н.в. |
| PEUGEOT — 307 (3A/C) (2) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 0326.27, 0326.27, 0326.27, 046119-FP, 046217-V, 076.220, 107977, 12016528B, 15088400, 20029116B, 46085500B, 572S0022, 62 10 7977, 81-34454-00, 81-34454-10, 8550 10055, 9456202980, 968PTF, 972PRDF, NA5256, OS0378, OS1157A, SKSSC-2070021, WG1004730 |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Висота | 6.5 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | 307, Jumpy, Xsara, C4, C5, Zeta, Expert, 406, 407, 206, Ulysse, Scudo, Xsara Picasso, 607 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 6,5 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр [мм] | 55 |
| Тип кручення | праве кручення |
| Тип сальника вала | AS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 297,08 ₴


