
Сальник колінвалу (задній) Audi A4/BMW 3 (E30)/Honda Civic VII/Daewoo Lanos 1.0-3.0 63- (80x98x10), ELRING 590.797
265,87 ₴
- Готово до відправки
- Код: 590.797
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник колінвалу (задній) Audi A4/BMW 3 (E30)/Honda Civic VII/Daewoo Lanos 1.0-3.0 63- (80x98x10), ELRING 590.797. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
590.797
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
590.797 (ELRING)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 N 60 л.с. | 1979–1981 |
| 1.3 S 75 л.с. | 1979–1981 |
| OPEL — ASTRA G CLASSIC Caravan (F35) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 (F35) 90 л.с. | 2007–2009 |
| 1.4 16V 90 л.с. | 2004–2007 |
| OPEL — ASTRA G CLASSIC седан (T98) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V (F69) 90 л.с. | 2004–2009 |
| 1.6 16V (F69) 101 л.с. | 2004–2008 |
| OPEL — ASTRA H (L48) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 90 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.4 75 л.с. | 2004–2004 |
| 1.4 LPG 90 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 105 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.8 125 л.с. | 2004–н.в. |
| OPEL — ASTRA H GTC (L08) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.4 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.8 125 л.с. | 2005–н.в. |
| OPEL — ASTRA H TwinTop (L67) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 125 л.с. | 2005–н.в. |
| OPEL — ASTRA H Van (L70) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 EcoTec (L70) 103 л.с. | 2004–2004 |
| OPEL — ASTRA H универсал (L35) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.4 90 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.4 LPG 90 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.8 125 л.с. | 2004–н.в. |
| OPEL — CASCADA (W13) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 120 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 Turbo 140 л.с. | 2013–н.в. |
| OPEL — COMBO Tour (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 90 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 87 л.с. | 2001–н.в. |
| OPEL — COMBO фургон/универсал (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 87 л.с. | 2001–н.в. |
| OPEL — INSIGNIA (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 140 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 LPG 140 л.с. | 2012–н.в. |
| OPEL — INSIGNIA седан (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 140 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 LPG 140 л.с. | 2012–н.в. |
| OPEL — INSIGNIA универсал (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 140 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 LPG 140 л.с. | 2012–н.в. |
| OPEL — SIGNUM (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 122 л.с. | 2003–н.в. |
| OPEL — VECTRA A (86_, 87_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 S 75 л.с. | 1988–1992 |
| 1.6 82 л.с. | 1988–1993 |
| 1.6 i 75 л.с. | 1988–1995 |
| 1.6 i 71 л.с. | 1993–1995 |
| OPEL — VECTRA A Наклонная задняя часть (88_, 89_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 S 75 л.с. | 1988–1992 |
| 1.6 i 71 л.с. | 1993–1995 |
| 1.6 i KAT 75 л.с. | 1988–1995 |
| 1.6 S 82 л.с. | 1988–1993 |
| OPEL — VECTRA B (36_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 i 75 л.с. | 1995–2002 |
| 1.6 i 16V 100 л.с. | 1995–2002 |
| 1.8 i 16V 115 л.с. | 1995–2000 |
| 1.8 i 16V 125 л.с. | 2000–2002 |
| OPEL — VECTRA B Наклонная задняя часть (38_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 i 75 л.с. | 1995–2003 |
| 1.6 i 16V 101 л.с. | 1995–2002 |
| 1.8 i 16V 116 л.с. | 1995–2000 |
| 1.8 i 16V 125 л.с. | 2000–2003 |
| OPEL — VECTRA B универсал (31_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 i 75 л.с. | 1996–2000 |
| OPEL — VECTRA C (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 100 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.8 110 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.8 16V 122 л.с. | 2002–н.в. |
| OPEL — VECTRA C GTS (3) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 590.797 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 80 мм |
| Зовнішній діаметр | 98 мм |
| Висота | 10 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Acura, Rover, Opel, Honda, Chevrolet, ЗАЗ, Saab |
| Сумісність з моделлю | 10, Signum, Niva, Insignia, Nubira, Jazz, Kadett, Espero, ZDX, Lacetti, Pilot, Lanos, Celta, Legend, RIDGELINE, NSX, 9-3, CR-Z, Rezzo, MDX, City, Orlando, Tigra, Viva, RDX, Integra, Zafira, Volt, TL, Manta, Mokka, RL, Accord, Civic, S2000, Meriva, Combo, Adam, Ascona, Astra, Cascada, Odyssey, Corsa, CR-V, Aveo, FR-V, Cruze, Vectra, Vida, Nexia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 10 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр [мм] | 98 |
| Тип кручення | лівому крученню |
| Тип сальника вала | A/BS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 265,87 ₴




