
Сальник розподільного валу Renault Master 2.5dCi (28x42x7), ELRING 546.968
52,89 ₴
- Готово до відправки
- Код: 546.968
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник розподільного валу Renault Master 2.5dCi (28x42x7), ELRING 546.968. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
546.968
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
546.968 (ELRING)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| LADA — 110 (2110) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 73 л.с. | 1995–н.в. |
| 1.5 78 л.с. | 1995–н.в. |
| 1.5 76 л.с. | 2000–н.в. |
| 1.5 16V 95 л.с. | 1995–н.в. |
| 1.5 16V 91 л.с. | 2000–н.в. |
| LADA — 111 (2111) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 71 л.с. | 1997–2003 |
| 1.5 78 л.с. | 1996–н.в. |
| 1.5 76 л.с. | 2000–н.в. |
| 1.5 79 л.с. | 2000–н.в. |
| 1.5 16V 95 л.с. | 1995–н.в. |
| 1.5 16V 91 л.с. | 2000–н.в. |
| LADA — 112 (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 78 л.с. | 1995–н.в. |
| 1.5 76 л.с. | 2000–н.в. |
| 1.5 16V 95 л.с. | 1995–н.в. |
| 1.5 16V 91 л.с. | 2000–н.в. |
| LADA — CEVARO (2108, 2109, 2115) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 80 л.с. | 2003–2006 |
| 1.5 78 л.с. | 1996–н.в. |
| 1100 53 л.с. | 1988–1994 |
| 1100 58 л.с. | 1996–н.в. |
| 1300 65 л.с. | 1986–1994 |
| 1300 63 л.с. | 1988–н.в. |
| 1300 61 л.с. | 1991–н.в. |
| 1300 68 л.с. | 1996–н.в. |
| 1500 72 л.с. | 1988–н.в. |
| 1500 68 л.с. | 1991–н.в. |
| 1500 71 л.с. | 1995–н.в. |
| LADA — DIVA (21099) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 80 л.с. | 2003–н.в. |
| 1100 53 л.с. | 1991–н.в. |
| 1300 65 л.с. | 1989–1997 |
| 1300 63 л.с. | 1990–н.в. |
| 1300 61 л.с. | 1991–н.в. |
| 1300 68 л.с. | 1996–н.в. |
| 1500 68 л.с. | 1991–н.в. |
| 1500 72 л.с. | 1991–н.в. |
| 1500 71 л.с. | 1994–н.в. |
| LADA — KALINKA (2105) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1500 S (WAS21093) 71 л.с. | 1989–н.в. |
| LADA — SAMARA Наклонная задняя часть (2113, 2114) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 72 л.с. | 2003–2013 |
| LUAZ — 1302 (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 69 л.с. | 2001–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 546.968 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 28 мм |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
| Висота | 7 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | ЛуАЗ |
| Сумісність з моделлю | 110, 111, 112, 2105 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 7 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Матеріал | MVG (кремнийорганічний каучук) |
| Зовнішній діаметр [мм] | 42 |
| Тип кручення | праве кручення |
| Тип сальника вала | ASW |
Інформація для замовлення
- Ціна: 52,89 ₴





