
Прокладка ГБЦ Fiat Scudo/Jumpy/Peugeot Expert/Partner 1.6D/HDI 06- (1.25mm), ELRING 569.812
1 983,97 ₴
- В наявності
- Код: 569.812
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Прокладка ГБЦ Fiat Scudo/Jumpy/Peugeot Expert/Partner 1.6D/HDI 06- (1.25mm)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 0209.CA, 0209.CA, 0209.CA, 1 229 877, 103688-5252, 11 12 7 805 931, 11 12 7 805 931, 118-11051, 30 735 081, 3M5Q 6051AA, 414112P, 569.812, 61-36265-00, 61-36265-00, 96 435 970 80, 96 435 970 80, 96 435 970 80, 9682252980, AD5130, BSG 70-115-026, CH1504 |
| Виробник | PARTNER |
| Товщина | 1.3 мм |
| Товщина після затягування | 1.3 мм |
| Проекція поршня від | 0.533 мм |
| Проекція поршня до | 0.634 мм |
| Діаметр | 76.3 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Citroen, Volvo, Peugeot, Suzuki, Mini, Fiat, Ford, Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3, 307, 308, Jumpy, C-Max, C2, C3, C30, C4, C5, Partner, SX4, Expert, Fiesta, 407, Focus, Fusion, 206, 207, Clubman, S40, V70, V50, 1007, S80, Scudo, Berlingo, Xsara Picasso |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виставлення проміжку поршнів до [мм] | 0,634 |
| Виставлення проміжку поршнів від [мм] | 0,533 |
| Діаметр [мм] | 76,3 |
| Кількість отворів | 2 |
| Кількість шарів | 3 |
| Конструкція прокладка | Прокладка металева ущільнювальна |
| Монтажна товщина [мм] | 1,3 |
| Товщина (мм) | 1,3 |
| додатково необхідні артикули (номер артикулу) | 330.390 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 983,97 ₴


