
Сальник розподільного валу Honda Accord/Pilot 3.0/3.5 98- (39x53x8), ELRING 489.890
291,69 ₴
- В наявності
- Код: 489.890
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Купуючи запчастини у нас, ви можете бути впевнені, що отримаєте оригінальну продукцію для вашого автомобіля.
Ми розуміємо, наскільки важливо використовувати якісні деталі, щоб забезпечити надійну роботу вашого транспортного засобу та продовжити термін його служби. Тому пропонуємо лише перевірені, оригінальні запчастини, які відповідають найвищим стандартам виробників. Обирайте якість та надійність – обирайте нас!
- Назва деталі - Сальник розподільного валу Honda Accord/Pilot 3.0/3.5 98- (39x53x8)
- Виробник - ELRING
- Артикул - 489.890
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 489.890 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 39 мм |
| Зовнішній діаметр | 53 мм |
| Висота | 8 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Acura, Honda |
| Сумісність з моделлю | MDX, ZDX, Pilot, Odyssey, RDX, TL, Legend, Accord, RIDGELINE, RL |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 8 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр [мм] | 53 |
| Тип кручення | праве кручення |
| Тип сальника вала | AS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 291,69 ₴



