
Прокладка ГБЦ Peugeot Expert/Fiat Scudo 1.6HDi 07- (1.4mm), ELRING 718.341
1 157 ₴
- В наявності
- Код: 718.341
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Прокладка ГБЦ Peugeot Expert/Fiat Scudo 1.6HDi 07- (1.4mm), ELRING 718.341. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
718.341
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
718.341 (ELRING)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — C4 II (B7) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 BlueHDi 100 | 2014–н.в. |
| 1.6 BlueHDi 115 | 2014–н.в. |
| 1.6 BlueHDi 120 120 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.6 HDi 110 112 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 HDi 115 114 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 HDi 90 92 л.с. | 2009–н.в. |
| FIAT — SCUDO (270_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 D Multijet | 2011–н.в. |
| FIAT — SCUDO фургон (270_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 D Multijet | 2011–н.в. |
| FORD — B-MAX (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDCi 95 л.с. | 2012–н.в. |
| FORD — C-MAX II (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDCi 95 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 TDCi 115 л.с. | 2010–н.в. |
| FORD — FIESTA VI (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDCi 95 л.с. | 2010–н.в. |
| FORD — FIESTA Van (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDCi 95 л.с. | 2010–н.в. |
| FORD — FOCUS III (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDCi 95 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 TDCi 115 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 TDCi ECOnetic 105 л.с. | 2012–н.в. |
| FORD — FOCUS III Turnier (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDCi 95 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 TDCi 115 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 TDCi ECOnetic 105 л.с. | 2012–н.в. |
| FORD — FOCUS III седан (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDCi 95 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 TDCi 115 л.с. | 2011–н.в. |
| FORD — GALAXY (WA6) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDCi 115 л.с. | 2011–н.в. |
| FORD — GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDCi 95 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 TDCi 115 л.с. | 2010–н.в. |
| FORD — MONDEO IV (BA7) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDCi 115 л.с. | 2011–н.в. |
| FORD — MONDEO IV Turnier (BA7) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDCi 115 л.с. | 2011–н.в. |
| FORD — MONDEO IV седан (BA7) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDCi 115 л.с. | 2010–н.в. |
| FORD — MONDEO V Turnier (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDCi 115 л.с. | 2014–н.в. |
| FORD — MONDEO V Наклонная задняя часть (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDCi 115 л.с. | 2014–н.в. |
| FORD — S-MAX (WA6) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDCi 115 л.с. | 2011–н.в. |
| FORD — TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 Kombi (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDCi 75 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 TDCi 95 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 TDCi 115 л.с. | 2013–н.в. |
| FORD — TOURNEO COURIER Kombi (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDCi 95 л.с. | 2014–н.в. |
| FORD — TRANSIT CONNECT Kombi (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDCi 75 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 TDCi 95 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 TDCi 115 л.с. | 2013–н.в. |
| FORD — TRANSIT CONNECT фургон (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDCi 75 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 TDCi 95 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 TDCi 115 л.с. | 2013–н.в. |
| FORD — TRANSIT COURIER Kombi (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDCi 95 л.с. | 2014–н.в. |
| FORD — TRANSIT COURIER фургон (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDCi 95 л.с. | 2014–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 718.341 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Виробник | ELRING |
| Товщина | 1.4 мм |
| Товщина після затягування | 1.4 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Проекція поршня від | 0.734 мм |
| Проекція поршня до | 0.784 мм |
| Діаметр | 76.3 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Citroen, Volvo, Peugeot, Toyota, Opel, Fiat, Ford, Mazda |
| Сумісність з моделлю | C4 Cactus, DS3, DS5, 3, 308, Jumpy, Grand C4 Spacetourer, C-Max, Transit Connect, C3, C30, C4, C5, Partner, Transit Courier, Traveller , Expert, Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect, Fiesta, 4008, Proace City Verso, 408, Focus, 207, 208, Grandland / Grandland X, Combo, 508, C-Elysee, S-Max, V40, V50, S60, V70, Mondeo, S80, ASX, Proace, Proace City, Crossland X / Crossland, Scudo, Berlingo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виставлення проміжку поршнів до [мм] | 0,784 |
| Виставлення проміжку поршнів від [мм] | 0,734 |
| Діаметр [мм] | 76,3 |
| Кількість пазів/ отворів | 4 |
| Кількість шарів | 3 |
| Конструкція прокладка | Прокладка металева ущільнювальна |
| Монтажна товщина [мм] | 1,4 |
| Товщина (мм) | 1,4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 157 ₴


