
Сальник півосі (L) Citroen Berlingo/Peugeot Partner/Fiat Scudo 1.9D (40x58x10), ELRING 504.581
328,36 ₴
- Готово до відправки
- Код: 504.581
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник півосі (L) Citroen Berlingo/Peugeot Partner/Fiat Scudo 1.9D (40x58x10), ELRING 504.581. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
504.581
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
504.581 (ELRING)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — BERLINGO I фургон (M_) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.1 i (MAHDZ, MBHDZ, MBHFX) 60 л.с. | 1996–н.в. |
| 1.4 bivalent 65 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.4 i (MBKFX, MBKFW) 75 л.с. | 1996–н.в. |
| 1.4 i bivalent (MBKFW) 75 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.6 16V (MBNFU) 109 л.с. | 2000–н.в. |
| 1.6 HDI 75 (MB9HW) 75 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 HDI 90 (MB9HX, MC9HX) 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.8 D (MBA9A, MCA9A) 59 л.с. | 1996–н.в. |
| 1.8 i 90 л.с. | 1999–2002 |
| 1.9 D (MBDJY) 70 л.с. | 1996–н.в. |
| 1.9 D 70 (MBWJZ, MCWJZ) 69 л.с. | 1999–н.в. |
| 1.9 D 70 4WD (MBWJZ, MCWJZ) 69 л.с. | 1998–н.в. |
| 2.0 HDI 90 (MBRHY, MCRHY) 90 л.с. | 1999–н.в. |
| 2.0 HDI 90 4WD (MBRHY, MCRHY) 90 л.с. | 2000–н.в. |
| CITROEN — C4 II (B7) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 VTi 95 95 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 BlueHDi 100 | 2014–н.в. |
| 1.6 BlueHDi 120 120 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.6 HDi 110 112 л.с. | 2009–н.в. |
| CITROEN — DISPATCH (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 HDi 90 16V 90 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 HDi 120 120 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 HDi 140 136 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 i 140 л.с. | 2007–н.в. |
| CITROEN — DISPATCH фургон (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 HDi 90 16V 90 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 HDi 120 120 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 HDi 140 136 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 i 140 л.с. | 2007–н.в. |
| FIAT — DUCATO c бортовой платформой/ходовая часть (230) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 109 л.с. | 1998–2002 |
| 2.0 4x4 109 л.с. | 1994–2001 |
| FIAT — DUCATO автобус (230) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 4x4 109 л.с. | 1994–2001 |
| 2.0 Panorama/Combinato 109 л.с. | 1994–2002 |
| FIAT — DUCATO фургон (230L) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 109 л.с. | 1994–2002 |
| 2.0 4x4 109 л.с. | 1994–2002 |
| FIAT — FIORINO фургон/универсал (225) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 73 л.с. | 2007–н.в. |
| FIAT — QUBO (225) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 73 л.с. | 2008–н.в. |
| FIAT — SCUDO Combinato (220P) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 79 л.с. | 1996–2006 |
| 1.9 D 69 л.с. | 1996–1998 |
| 1.9 D 69 л.с. | 1998–2006 |
| 1.9 TD 92 л.с. | 1996–2006 |
| 1.9 TD Eco 90 л.с. | 1996–2006 |
| 2.0 16V 136 л.с. | 2000–2006 |
| 2.0 JTD 109 л.с. | 1999–2006 |
| 2.0 JTD 94 л.с. | 2004–2006 |
| FIAT — SCUDO c бортовой платформой/ходовая часть (220_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 69 л.с. | 1998–2006 |
| 2.0 JTD 94 л.с. | 1999–2006 |
| 2.0 JTD 16V 109 л.с. | 1999–2006 |
| FIAT — SCUDO фургон (220L) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 79 л.с. | 1996–2006 |
| 1.9 D 69 л.с. | 1996–2006 |
| 1.9 D 69 л.с. | 1998–2006 |
| 1.9 TD 90 л.с. | 1996–2006 |
| 1.9 TD 92 л.с. | 1998–2006 |
| 2.0 136 л.с. | 2000–2006 |
| 2.0 JTD 94 л.с. | 1999–2006 |
| 2.0 JTD 109 л.с. | 2002–2006 |
| 2.0 JTD 16V 109 л.с. | 1999–2006 |
| FIAT — ULYSSE (179AX) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 136 л.с. | 2002–2011 |
| 2.2 D Multijet 170 л.с. | 2008–2011 |
| 2.2 JTD 163 л.с. | 2008–2011 |
| FIAT — ULYSSE (220) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 (220.BB5) 99 л.с. | 1997–2002 |
| 2.0 (220.AC5) 121 л.с. | 1994–2002 |
| 2.0 16V 136 л.с. | 2000–2002 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 504.581 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 58 мм |
| Висота | 10 мм |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Citroen, Volvo, Peugeot, Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Boxer, DS3, Visa, DS5, Ducato, 306, 307, 106, 308, Jumpy, Xsara, BX, C2, C3, Jumper, C4, C5, Partner, C25, C30, Zeta, Expert, ZX, 405, 406, 407, 206, 207, 208, C6, Xsara Picasso, Ulysse, 508, Xantia, XM, S40, S60, V70, 1007, S80, Scudo, Berlingo, Nemo, 605, 607 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 10 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр [мм] | 58 |
| Сторона встановлення | зліва |
| Тип кручення | змінне кручення |
| Тип сальника вала | ASW |
Інформація для замовлення
- Ціна: 328,36 ₴




