
Сальник розподільного валу (передній) Citroen Berlingo/Fiat Scudo 1.1-2.0D 94- (36x50x7), ELRING 505.366
197,27 ₴
- Готово до відправки
- Код: 505.366
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник розподільного валу (передній) Citroen Berlingo/Fiat Scudo 1.1-2.0D 94- (36x50x7), ELRING 505.366. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
505.366
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
505.366 (ELRING)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — BERLINGO (MF) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.1 i (MFHDZ, MFHFX) 60 л.с. | 1996–н.в. |
| 1.4 bivalent 65 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.4 i (MFKFX, MFKFW) 75 л.с. | 1996–н.в. |
| 1.4 i bivalent (MFKFW) 75 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.8 i (MFLFX) 90 л.с. | 1997–н.в. |
| 1.8 i 4WD (MFLFX) 90 л.с. | 1997–н.в. |
| CITROEN — BERLINGO I фургон (M_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.1 i (MAHDZ, MBHDZ, MBHFX) 60 л.с. | 1996–н.в. |
| 1.4 bivalent 65 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.4 i (MBKFX, MBKFW) 75 л.с. | 1996–н.в. |
| 1.4 i bivalent (MBKFW) 75 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.8 i 90 л.с. | 1999–2002 |
| CITROEN — C2 (JM_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.1 60 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.4 75 л.с. | 2006–2009 |
| 1.4 73 л.с. | 2003–н.в. |
| CITROEN — C3 I (FC_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.1 i 60 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.4 i 73 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.4 i Bivalent 73 л.с. | 2002–н.в. |
| CITROEN — C3 II (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.1 60 л.с. | 2009–н.в. |
| CITROEN — C3 Pluriel (HB_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 73 л.с. | 2003–н.в. |
| CITROEN — C4 I (LC_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V Bio-Flex 109 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 16V 136 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 16V 140 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 16V 177 л.с. | 2004–н.в. |
| CITROEN — C4 купе (LA_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V 136 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 16V 177 л.с. | 2004–н.в. |
| CITROEN — EVASION (22, U6) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 99 л.с. | 1997–2002 |
| 2.0 121 л.с. | 1994–2002 |
| 2.0 16V 132 л.с. | 1998–2000 |
| 2.0 16V 136 л.с. | 2000–2002 |
| 2.0 Turbo C.T. 147 л.с. | 1994–2002 |
| CITROEN — NEMO универсал (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 73 л.с. | 2009–н.в. |
| CITROEN — NEMO фургон (AA_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 73 л.с. | 2008–н.в. |
| CITROEN — XANTIA (X1_, X2_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 i 88 л.с. | 1993–1998 |
| 1.8 i 101 л.с. | 1993–1998 |
| 1.8 i 90 л.с. | 1997–1998 |
| 1.8 i 16V 110 л.с. | 1995–1998 |
| CITROEN — XM (Y4) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 121 л.с. | 1994–1999 |
| 2.0 i 16V 132 л.с. | 1994–2000 |
| 2.0 Turbo 147 л.с. | 1994–2000 |
| CITROEN — XSARA PICASSO (N68) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 91 л.с. | 2002–2005 |
| 1.6 88 л.с. | 1999–н.в. |
| 1.6 95 л.с. | 1999–н.в. |
| 1.6 Chrono 101 л.с. | 2001–2004 |
| 1.8 16V 115 л.с. | 2000–н.в. |
| 2.0 16V 136 л.с. | 2003–н.в. |
| CITROEN — ZX (N2) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1,1 54 л.с. | 1991–1993 |
| 1.1 60 л.с. | 1991–1997 |
| 1.4 75 л.с. | 1991–1997 |
| 1.4 i 75 л.с. | 1991–1997 |
| 1.6 i 88 л.с. | 1991–1997 |
| 1.8 i 101 л.с. | 1992–1997 |
| 1.8 i 16V 110 л.с. | 1996–1997 |
| 1.9 126 л.с. | 1991–1997 |
| 1.9 i 120 л.с. | 1991–1997 |
| 2.0 i 121 л.с. | 1992–1997 |
| 2.0 i 16V 152 л.с. | 1992–1994 |
| 2.0 i 16V 150 л.с. | 1994–1997 |
| 2.0 i 16V 163 л.с. | 1996–1997 |
| 1.6 90 л.с. | 1994–1997 |
| 1.8 103 л.с. | 1991–1997 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 505.366 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 36 мм |
| Зовнішній діаметр | 50 мм |
| Висота | 7 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Citroen, Rover, Peugeot, Nissan, Lancia, Hyundai, Fiat, Kia |
| Сумісність з моделлю | Boxer, Visa, Ducato, 306, 307, 106, Sonata, Jumpy, Xsara, 308, BX, C2, 607, Elantra, C3, Partner, C4, C5, Sportage, Zeta, Expert, ZX, Carens, Pro Ceed, Ceed, 405, 406, 407, Cerato, C2 Enterprise, Magentis, 206, 207, Accent, Getz, Jumper, Tucson, Matrix, Xsara Picasso, Highway, Grandeur, Ulysse, C-Elysee, Micra, Xantia, 100 / Metro, XM, 1007, Santa Fe, I30, Scudo, Berlingo, Fiorino, Nemo, 605 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 7 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр [мм] | 50 |
| Тип кручення | праве кручення |
| Тип сальника вала | ASW |
Інформація для замовлення
- Ціна: 197,27 ₴





