
Прокладка ГБЦ Opel Astra/Vectra/Zafira 1.6 16V 98- (0.45mm), ELRING 239.384
1 030,36 ₴
- В наявності
- Код: 239.384
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Прокладка ГБЦ Opel Astra/Vectra/Zafira 1.6 16V 98- (0.45mm), ELRING 239.384. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
239.384
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
239.384 (ELRING)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — ASTRA G CLASSIC (T98) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V (F08, F48) 101 л.с. | 2004–2006 |
| OPEL — ASTRA G CLASSIC седан (T98) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V (F69) 101 л.с. | 2004–2008 |
| OPEL — ASTRA G Наклонная задняя часть (F48_, F08_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 101 л.с. | 1998–2005 |
| OPEL — ASTRA G Фургон (F70) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 (F70) 101 л.с. | 1998–2004 |
| OPEL — ASTRA G кабрио (F67) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 101 л.с. | 2001–2005 |
| OPEL — ASTRA G купе (F07_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 101 л.с. | 2000–2005 |
| OPEL — ASTRA G седан (F69_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 101 л.с. | 1998–2005 |
| 1.6 LPG (F69) 101 л.с. | 2002–2005 |
| OPEL — ASTRA G универсал (F35_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 101 л.с. | 1998–2004 |
| 1.6 CNG 97 л.с. | 2003–2004 |
| OPEL — COMBO Tour (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 CNG 97 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 CNG 94 л.с. | 2006–н.в. |
| OPEL — COMBO фургон/универсал (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 CNG 16V 97 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 CNG 16V 94 л.с. | 2006–н.в. |
| OPEL — MERIVA (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 100 л.с. | 2003–2006 |
| OPEL — VECTRA B (36_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 i 16V 100 л.с. | 1995–2002 |
| OPEL — VECTRA B Наклонная задняя часть (38_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 i 16V 101 л.с. | 1995–2002 |
| OPEL — VECTRA B универсал (31_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 i 16V 100 л.с. | 1996–2002 |
| OPEL — VECTRA C (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 100 л.с. | 2004–н.в. |
| OPEL — VECTRA C GTS (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 100 л.с. | 2005–н.в. |
| OPEL — ZAFIRA A (F75_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 101 л.с. | 1999–2005 |
| 1.6 CNG 97 л.с. | 2001–2005 |
| OPEL — ZAFIRA B (A05) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 CNG 94 л.с. | 2006–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 239.384 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Виробник | ELRING |
| Товщина | 0.45 мм |
| Товщина після затягування | 0.45 мм |
| Діаметр | 80.2 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 2 |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra, Zafira, Combo, Vectra, Meriva |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр [мм] | 80,2 |
| Кількість шарів | 2 |
| Конструкція прокладка | Прокладка металева ущільнювальна |
| Монтажна товщина [мм] | 0,45 |
| Товщина (мм) | 0,45 |
| додатково необхідні артикули (номер артикулу) | 803.060 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 030,36 ₴


