
Прокладка ГБЦ MB C-class (W204)/CLK (C209)/E-class (A207) M272 3.5i 04- (L), ELRING 497.421
1 973,26 ₴
- В наявності
- Код: 497.421
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Купуючи запчастини у нас, ви можете бути впевнені, що отримаєте оригінальну продукцію для вашого автомобіля.
Ми розуміємо, наскільки важливо використовувати якісні деталі, щоб забезпечити надійну роботу вашого транспортного засобу та продовжити термін його служби. Тому пропонуємо лише перевірені, оригінальні запчастини, які відповідають найвищим стандартам виробників. Обирайте якість та надійність – обирайте нас!
- Назва деталі - Прокладка ГБЦ MB C-class (W204)/CLK (C209)/E-class (A207) M272 3.5i 04- (L)
- Виробник - ELRING
- Артикул - 497.421
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 497.421 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Виробник | ELRING |
| Місце встановлення | Ліва |
| Товщина | 0.72 мм |
| Товщина після затягування | 0.72 мм |
| Діаметр | 94 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, CLS, CLC-Class, Viano, Vito, C-Class, Sprinter, R-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр [мм] | 94 |
| Кількість шарів | 3 |
| Конструкція прокладка | Прокладка металева ущільнювальна |
| Монтажна товщина [мм] | 0,72 |
| Сторона встановлення | зліва |
| Товщина (мм) | 0,72 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 973,26 ₴




