
Сальник колінвалу (передній) BMW 3 (E46/E90/E91/E93)/ 5 (E60/F10) 00- (65x79x20), ELRING 257.400
767,66 ₴
- Готово до відправки
- Код: 257.400
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник колінвалу (передній) BMW 3 (E46/E90/E91/E93)/ 5 (E60/F10) 00- (65x79x20), ELRING 257.400. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
257.400
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
257.400 (ELRING)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 3 (E46) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 i 115 л.с. | 2002–2005 |
| 318 i 143 л.с. | 2001–2005 |
| BMW — 3 Touring (E46) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 i 115 л.с. | 2002–2005 |
| 318 i 143 л.с. | 2001–2005 |
| BMW — 3 кабрио (E46) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 318 Ci 143 л.с. | 2001–н.в. |
| 318 Ci 150 л.с. | 2005–н.в. |
| BMW — 3 купе (E46) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 Ci 115 л.с. | 2002–н.в. |
| 318 Ci 143 л.с. | 2001–н.в. |
| 318 Ci 150 л.с. | 2005–н.в. |
| BMW — 5 (E60) (18) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 520 i 156 л.с. | 2006–2009 |
| 520 i 170 л.с. | 2007–2010 |
| 523 i | 2007–2010 |
| 523 i 177 л.с. | 2005–2010 |
| 523 i 190 л.с. | 2007–2010 |
| 525 i 218 л.с. | 2005–2007 |
| 525 i 218 л.с. | 2005–2010 |
| 525 i 218 л.с. | 2007–2010 |
| 525 i xDrive 218 л.с. | 2008–2010 |
| 525 xi 218 л.с. | 2005–2010 |
| 525 xi 218 л.с. | 2007–2010 |
| 530 i | 2007–2010 |
| 530 i 258 л.с. | 2005–2010 |
| 530 i 272 л.с. | 2007–2010 |
| 530 i xDrive 272 л.с. | 2008–2010 |
| 530 xi 272 л.с. | 2007–2009 |
| 530 xi 258 л.с. | 2005–2010 |
| 530 xi 272 л.с. | 2007–2010 |
| BMW — 5 (F10, F18) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 523 i 204 л.с. | 2010–2011 |
| 523 i 204 л.с. | 2010–н.в. |
| 528 i 258 л.с. | 2010–н.в. |
| 530 i 258 л.с. | 2010–2013 |
| 530i 306 л.с. | 2010–н.в. |
| BMW — 5 Gran Turismo (F07) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 535 i 306 л.с. | 2009–н.в. |
| 535 i xDrive 306 л.с. | 2010–н.в. |
| BMW — 5 Touring (E61) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 520 i 163 л.с. | 2007–2010 |
| 520 i 170 л.с. | 2007–н.в. |
| 523 i | 2007–2010 |
| 523 i 177 л.с. | 2005–н.в. |
| 523 i 190 л.с. | 2007–н.в. |
| BMW — 5 Touring (F11) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 523 i 204 л.с. | 2010–н.в. |
| 528 i 258 л.с. | 2010–н.в. |
| 535 i 306 л.с. | 2010–н.в. |
| BMW — X1 (E84) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| sDrive 18 i 150 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 25 i 218 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 28 i 258 л.с. | 2009–н.в. |
| BMW — X3 (E83) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 i 150 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.5 si 218 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.0 si 272 л.с. | 2006–н.в. |
| xDrive 20 i 150 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 25 i 218 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 30 i 272 л.с. | 2008–н.в. |
| BMW — Z4 (E85) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 i 150 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.5 i 177 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 si 218 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.0 si 265 л.с. | 2006–н.в. |
| BMW — Z4 (E89) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| sDrive 23 i 204 л.с. | 2009–н.в. |
| sDrive 30 i 258 л.с. | 2009–н.в. |
| sDrive 35 i 306 л.с. | 2009–н.в. |
| sDrive 35 is 340 л.с. | 2010–н.в. |
| BMW — Z4 купе (E86) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 si 265 л.с. | 2006–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 001-10-22327, 047914-FP, 11 11 7 511 395, 11 11 7 530 823, 11 11 7 547 842, 15082600, 20 94 7566, 20033890B, 257.400, 34-00167-SX, 47566, 501 133, 572S0020, 7 504 867, 7 530 823, 7 547 842, 812410501, 81-34057-00, 81-34057-00, 81-37127-00, 90025 |
| Внутрішній діаметр | 65 мм |
| Зовнішній діаметр | 79 мм |
| Висота | 20 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | B3, X1, X3, X5, X6, Z4, 3, 7-Series, 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 20 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з монтажною оболонкою |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Матеріал | PTFE (политетрафлуороетилен)/ACM (полиакрил-каучук) |
| Зовнішній діаметр [мм] | 79 |
| Тип кручення | праве кручення |
| Тип сальника вала | ASW |
Інформація для замовлення
- Ціна: 767,66 ₴





